gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Moeder krijgt week cel voor mishandeling zoon (11)

Een Dordtse moeder is veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van een week. Zij mishandelde haar zoontje van 11 tijdens het tandenpoetsen, dat meldt AD De Dordtenaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Omdat de jongen, volgens zijn 48-jarige moeder, tegensputterde bij het naar bed gaan en daarbij weigerde zijn tanden te poetsen, greep ze in. Dat deed ze met geweld volgens het Openbaar Ministerie. Ze pakte haar zoon bij de kaak en duwde de tandenborstel ‘krachtig’ in zijn mond.


De vader kwam zijn zoon te hulp, maar mishandelde daarbij zijn vrouw. Hij krijgt daarvoor ook een week voorwaardelijke celstraf. Beide ouders zijn verslaafd aan alcohol en waren tijdens de mishandeling onder invloed.


De kinderen waren uit huis geplaatst, maar wonen inmiddels weer thuis onder toezicht van Serviceorganisatie Jeugd ZHZ. Volgens deze organisatie drinken de ouders niet meer en krijgen ze hulp bij hun alcoholprobleem. De vader van 49 jaar volgt daarnaast therapie om zijn agressie onder controle te krijgen.


Daarom besloot de rechter het bij een voorwaardelijke celstraf van een week met een proeftijd van twee jaar te houden.

Lees ook

Artikelfoto Ridderkerk openingstijden

Na 16 jaar discussie kunnen winkels in Ridderkerk open op zondag

Ridderkerkers kunnen vanaf 4 oktober op zondag gaan winkelen. De gemeenteraad keurde donderdag een initiatiefvoorstel voor zondagsopening goed. Het voorstel was ingediend door de coalitiepartijen Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks. Achttien raadsleden stemden voor, elf waren tegen.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

1a781aef-5f07-32a7-bd77-5353a15eb074

Topdrukte bij egelopvang, maar tekort aan kruiken: 'We hebben nieuwe nodig'

Topdrukte bij Egelopvang Papendrecht. In een week tijd zijn daar zestig kleine egels terechtgekomen. De diertjes zijn vaak onderkoeld en moeten flink aansterken. De opvang gebruikt daar speciale kruiken voor, maar er is een probleem: ze raken op.