gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Moeder krijgt week cel voor mishandeling zoon (11)

Een Dordtse moeder is veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van een week. Zij mishandelde haar zoontje van 11 tijdens het tandenpoetsen, dat meldt AD De Dordtenaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Omdat de jongen, volgens zijn 48-jarige moeder, tegensputterde bij het naar bed gaan en daarbij weigerde zijn tanden te poetsen, greep ze in. Dat deed ze met geweld volgens het Openbaar Ministerie. Ze pakte haar zoon bij de kaak en duwde de tandenborstel ‘krachtig’ in zijn mond.


De vader kwam zijn zoon te hulp, maar mishandelde daarbij zijn vrouw. Hij krijgt daarvoor ook een week voorwaardelijke celstraf. Beide ouders zijn verslaafd aan alcohol en waren tijdens de mishandeling onder invloed.


De kinderen waren uit huis geplaatst, maar wonen inmiddels weer thuis onder toezicht van Serviceorganisatie Jeugd ZHZ. Volgens deze organisatie drinken de ouders niet meer en krijgen ze hulp bij hun alcoholprobleem. De vader van 49 jaar volgt daarnaast therapie om zijn agressie onder controle te krijgen.


Daarom besloot de rechter het bij een voorwaardelijke celstraf van een week met een proeftijd van twee jaar te houden.

Lees ook

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."