gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Moeder krijgt week cel voor mishandeling zoon (11)

Een Dordtse moeder is veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van een week. Zij mishandelde haar zoontje van 11 tijdens het tandenpoetsen, dat meldt AD De Dordtenaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Omdat de jongen, volgens zijn 48-jarige moeder, tegensputterde bij het naar bed gaan en daarbij weigerde zijn tanden te poetsen, greep ze in. Dat deed ze met geweld volgens het Openbaar Ministerie. Ze pakte haar zoon bij de kaak en duwde de tandenborstel ‘krachtig’ in zijn mond.


De vader kwam zijn zoon te hulp, maar mishandelde daarbij zijn vrouw. Hij krijgt daarvoor ook een week voorwaardelijke celstraf. Beide ouders zijn verslaafd aan alcohol en waren tijdens de mishandeling onder invloed.


De kinderen waren uit huis geplaatst, maar wonen inmiddels weer thuis onder toezicht van Serviceorganisatie Jeugd ZHZ. Volgens deze organisatie drinken de ouders niet meer en krijgen ze hulp bij hun alcoholprobleem. De vader van 49 jaar volgt daarnaast therapie om zijn agressie onder controle te krijgen.


Daarom besloot de rechter het bij een voorwaardelijke celstraf van een week met een proeftijd van twee jaar te houden.

Lees ook

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.

Schip still website

Dit historische schip meert aan in Dordrecht: ‘Stukje Europese geschiedenis’

Het historische schip de Baquet Dumas ligt in Dordrecht. Het schip is slechts één van de drie in zijn soort die nog in het water ligt en kan varen. In de Dordtse Leefwerf moet het schip worden behouden voor de toekomst en daarvoor worden leerlingen van verschillende scholen uit Dordrecht ingezet.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.