Dordrecht, Netherlands

Mogelijk geen KWF-collecte in Dordrecht

Er is een kans dat we dit jaar geen collecte hebben voor het KWF in Dordrecht. Het bestuur van de lokale afdeling is namelijk opgestapt.
Sofia Letova | 12 juni 2017 12:17 | Aangepast op 12 juni 2017 12:17
Sinds drie maanden wordt er actief gezocht naar een nieuw bestuur. "Een nieuw bestuur is belangrijk, maar de prioriteit gaat uit naar een collectecoördinator", zegt vrijwilliger Hans Ardon. De collecteweek vindt dit jaar plaats van 3 t/m 9 september. Het geld wat wordt opgehaald tijdens zo'n collecte gaat naar onderzoek tegen kanker. Mocht de collecte dit jaar in Dordrecht niet doorgaan dan loopt het KWF 26.000 euro mis. 

De voorzitter, de secretaris en de collectecoördinator zijn er mee gestopt. Ze wilden eigenlijk vorig jaar al stoppen, maar konden geen vervanging regelen. "Ze deden het al heel lang en er is een moment dat het genoeg is", zegt relatiemanager van de KWF Kankerbestrijding Iris Candido.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Nieuw zwembad op de gemeentegrens? Zo denkt de Hardinxveldse politiek erover

Wat verandert de gemeenteraadsverkiezing aan de plannen voor het gezamenlijke zwembad van Sliedrecht...

Vader van vermiste Yoran (16) over vondst voet: 'In mijn hart wist ik de uitkomst al'

Noodgedwongen krijgt het boek ‘Zoon, waar ben je?’ van Daniël Krol uit Sleeuwijk een sombere toevoeg...

Vergaderen in een boot of grote evenementen: dit komt in gerenoveerde Biesboschhal

Dat de Biesboschhal verkocht is en er iets mee gaat gebeuren, dat was al bekend. Nu is er ook meer d...

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...