Dordrecht, Netherlands

Mogelijk nachtbussen voor trein

Dordrecht onderzoekt samen met de provincie Noord-Brabant en verschillende steden daar of er een nachtbus kan gaan rijden in plaats van de nachttrein.
Gert van der Steen | 15 juni 2015 11:02 | Aangepast op 15 juni 2015 11:02
Het gaat dan om de dienst van 3.00 en 4.00 uur. Voor deze dienstverlening vraagt NS ruim 7 ton. Dit bedrag kan niet worden verlaagd.

Tot het einde van dit jaar blijft de bestaande regeling nog in stand, daarna blijven alleen de treinen tot en met 2.00 uur nog rijden. Dit jaar moet duidelijk worden of een nachtnet met bussen haalbaar is.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...