Dordrecht, Netherlands

Mogelijk nachtbussen voor trein

Dordrecht onderzoekt samen met de provincie Noord-Brabant en verschillende steden daar of er een nachtbus kan gaan rijden in plaats van de nachttrein.
Gert van der Steen | 15 juni 2015 11:02 | Aangepast op 15 juni 2015 11:02
Het gaat dan om de dienst van 3.00 en 4.00 uur. Voor deze dienstverlening vraagt NS ruim 7 ton. Dit bedrag kan niet worden verlaagd.

Tot het einde van dit jaar blijft de bestaande regeling nog in stand, daarna blijven alleen de treinen tot en met 2.00 uur nog rijden. Dit jaar moet duidelijk worden of een nachtnet met bussen haalbaar is.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...