Dordrecht, Netherlands

Mogelijk uitbreiding Van Gogh-wandeling

Het aantal Van Gogh-wandeling wordt mogelijk uitgebreid, De organisatie wil extra tochten organiseren. Het aantal is al eerder uitgebreid.
Peter Tromp | 3 februari 2017 13:46 | Aangepast op 3 februari 2017 13:46
De organisatie is verrast door het grote aantal aanmeldingen. Er werd gerekend op slechts één tocht maar de teller staat nu al op acht. Met elke tocht kunnen 20 mensen mee. Dat is echter niet voldoende.


De tocht wordt georganiseerd vanwege het van Gogh-jaar. De schilder verbleef drie maanden in de stad en schreef brieven over de wandelingen die hij maakte en kerken die hij bezocht.

Of er ook een digitale versie van de tour komt is nog niet bekend.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Klus geklaard, Oranje Wit heeft gloednieuwe sporthallen: 'Enorme verbetering'

Het vergde veel geduld en aanpassingsvermogen, maar de vernieuwde sporthallen van Oranje Wit in Dord...

Deze kerk wordt geteisterd door scheuren, gemeenschap zamelt geld in voor renovatie

De Bethelkerk in Zwijndrecht zit vol met scheuren. Doordat het grondwaterpeil is veranderd, is de ke...

Politie vermoedt opzet bij vele autobranden deze maand en zoekt getuigen

De vele autobranden in Dordrecht sinds de jaarwisseling zijn waarschijnlijk allemaal aangestoken. Da...

Stephano Carrillo scoort voor FC Dordrecht en viert dat met een 'bro hug'

Stéphano Carrillo is een vat vol verhalen. Daar zijn Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Franc...

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...