Dordrecht, Netherlands

Mogelijk uitbreiding Van Gogh-wandeling

Het aantal Van Gogh-wandeling wordt mogelijk uitgebreid, De organisatie wil extra tochten organiseren. Het aantal is al eerder uitgebreid.
Peter Tromp | 3 februari 2017 13:46 | Aangepast op 3 februari 2017 13:46
De organisatie is verrast door het grote aantal aanmeldingen. Er werd gerekend op slechts één tocht maar de teller staat nu al op acht. Met elke tocht kunnen 20 mensen mee. Dat is echter niet voldoende.


De tocht wordt georganiseerd vanwege het van Gogh-jaar. De schilder verbleef drie maanden in de stad en schreef brieven over de wandelingen die hij maakte en kerken die hij bezocht.

Of er ook een digitale versie van de tour komt is nog niet bekend.

Meest gelezen

Bezorgwagen supermarkt rolt water in

Redactie Streek 56 | RTV Ridderkerk | 17 apr 2025 20:48

Lees ook

Oude postkantoor vergaan, maar niet vergeten: binnenkort kun je een digitale replica bewonderen

Het oude postkantoor aan het Bagijnhof in Dordrecht is binnenkort weer in volle glorie te aanschouwe...

Werknemers Fokker Papendrecht leggen bedrijf 24-uur plat om ‘teleurstellend sociaal plan’

Werknemers van GKN Fokker in Papendrecht hebben voor 24 uur het werk neergelegd. Ruim 100 werknemers...

Woensdag op TV Dordrecht: muziek, cabaret en theater in Volgspot Drechtstreek

Wil je weten wie er de komende weken op de planken staan in de theaters in Dordrecht, Papendrecht en...

Winkelcentrum ontruimd, agenten zoeken man met mes

Winkelcentrum Walburg in Zwijndrecht is woensdagmiddag ontruimd vanwege een melding van een man met ...

Antoniuskerk staat stil bij overlijden paus Franciscus: 'Hij heeft mij geraakt'

Van Buenos Aires tot Londen en van Naïrobi tot Jakarta. Overal in de wereld staat men stil bij de do...

Hennepkwekerij aangetroffen in bedrijspand Ringdijk

Aan de Ridderkerkse Ringdijk is een bedrijfspand voor drie maanden gesloten. In maart werd er een ac...