Dordrecht, Netherlands

Mogelijke brandstichting bij brand in Vossiusstraat

Bij de brand gisterenavond in de Vosssiustraat is er mogelijk sprake van brandstichting. De brandweer vond tijdens het blussen aanwijzingen die opzet deden vermoeden.
Robert van Loon | 16 juni 2018 10:46 | Aangepast op 16 juni 2018 10:46
De brandweer is tot drie uur in de nacht bezig geweest met werkzaamheden en onderzoek, het onderzoek is daarna overgedragen aan de politie. Het team forensische opsporing gaat maandag verder sporenonderzoek doen in de woning.


Kort na half vier ging de brandweer weer terug naar de woning, buurtbewoners zagen dat er nog rook uit het dak kwam en belden de brandweer. Het bleek dat er in het plafond nog smeulende delen waren achtergebleven. Getuigen kunnen zich melden bij de politie.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...