Dordrecht, Netherlands

Mok in ruil voor grof vuil bij HVC

Afval scheiden was nog nooit zo leuk. In ruil voor een dosis grofvuil krijg je bij HVC op dinsdag, woensdag en donderdag een bijzonder presentje: een recyclebare koffiemok van bamboe.
Aike van den Heuvel | 14 november 2018 17:46 | Aangepast op 14 november 2018 17:46
Met de actie wil het afvalbedrijf er voor zorgen dat mensen meer gespreid door de week hun afval komen brengen. Nu is het in de weekenden extreem druk, en doordeweeks een stuk minder. En dat werkt, volgens John Jongman van HVC. ''Het slaat wel degelijk aan, normaal zijn dinsdag, woensdag en donderdag vrij rustige dagen maar het is nu wel heel erg druk.''

Grofvuil wordt bij HVC gescheiden ingeleverd. Het afval wordt over dertig verschillende containers verdeeld, een medewerker van HVC helpt om het afval in de juiste bak te deponeren.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...