Dordrecht, Netherlands

Mok in ruil voor grof vuil bij HVC

Afval scheiden was nog nooit zo leuk. In ruil voor een dosis grofvuil krijg je bij HVC op dinsdag, woensdag en donderdag een bijzonder presentje: een recyclebare koffiemok van bamboe.
Aike van den Heuvel | 14 november 2018 17:46 | Aangepast op 14 november 2018 17:46
Met de actie wil het afvalbedrijf er voor zorgen dat mensen meer gespreid door de week hun afval komen brengen. Nu is het in de weekenden extreem druk, en doordeweeks een stuk minder. En dat werkt, volgens John Jongman van HVC. ''Het slaat wel degelijk aan, normaal zijn dinsdag, woensdag en donderdag vrij rustige dagen maar het is nu wel heel erg druk.''

Grofvuil wordt bij HVC gescheiden ingeleverd. Het afval wordt over dertig verschillende containers verdeeld, een medewerker van HVC helpt om het afval in de juiste bak te deponeren.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...