Dordrecht, Netherlands

Mok in ruil voor grof vuil bij HVC

Afval scheiden was nog nooit zo leuk. In ruil voor een dosis grofvuil krijg je bij HVC op dinsdag, woensdag en donderdag een bijzonder presentje: een recyclebare koffiemok van bamboe.
Aike van den Heuvel | 14 november 2018 17:46 | Aangepast op 14 november 2018 17:46
Met de actie wil het afvalbedrijf er voor zorgen dat mensen meer gespreid door de week hun afval komen brengen. Nu is het in de weekenden extreem druk, en doordeweeks een stuk minder. En dat werkt, volgens John Jongman van HVC. ''Het slaat wel degelijk aan, normaal zijn dinsdag, woensdag en donderdag vrij rustige dagen maar het is nu wel heel erg druk.''

Grofvuil wordt bij HVC gescheiden ingeleverd. Het afval wordt over dertig verschillende containers verdeeld, een medewerker van HVC helpt om het afval in de juiste bak te deponeren.

Lees ook

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Drie agenten zijn naar het...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...

Boekenmarkt ingekort door regen: ‘Jammer, maar het weer kun je niet bepalen’

De 28e editie van de Dordtse boekenmarkt viel zondag deels in het water door het slechte weer. De ma...