Dordrecht, Netherlands

Mollen vangen op de Wantijdijk

Waterschap Hollandse Delta vangt deze weken honderden mollen op de Wantijdijk. Dit is nodig omdat de mollen met hun gangenstelsels de dijk verzwakken.
Petra Scheurwater | 9 april 2019 17:32 | Aangepast op 9 april 2019 17:32
De mollenvanger keert jaarlijks terug naar de dijk. Daar zitten honderden mollen die gaten graven in de dijk. Deskundigen plaatsen klemmen, waardoor het ook opletten wordt voor hondenbezitters.

Honden kunnen zich namelijk lelijk bezeren aan deze klemmen. Het Waterschap zet waarschuwingsborden neer om ongelukken te voorkomen.


Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...