Dordrecht, Netherlands

Mondkapje vermoedelijk verplicht in OV, kappers weer open

In het openbaar vervoer zijn reizigers vanaf 1 juni verplicht om op zijn minst een 'niet-medisch' mondkapje te dragen. Dat zal vermoedelijk vanavond worden bekendgemaakt tijdens de persconferentie van het kabinet, meldt de NOS.
Corrado Francke | 6 mei 2020 16:49 | Aangepast op 6 mei 2020 16:49
Ook gaan vanaf 11 mei kappers en nagelstudio’s op afspraak weer open en kunnen niet-contactsporten zoals golf en tennis door iedereen worden uitgevoerd. Wedstrijden zijn dan nog niet toegestaan.


Basisscholen openen ook maandag: middelbare scholen zullen vermoedelijk op 2 juni hun deuren weer mogen openen. Ook gaan naar verwachting de terrassen weer open. Voorwaarde is wel dat maximaal tien mensen bij elkaar mogen zitten.

Lees ook

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...