Dordrecht, Netherlands

Monument voor omgekomen meester

IKC De Wereldwijzer heeft een monument onthuld voor de omgekomen meester Bert van der Veeken. Het gaat om een mozaïekpaneel.
Peter Tromp | 16 maart 2017 11:54 | Aangepast op 16 maart 2017 11:54
Het herinneringspaneel toont een afbeelding van een tekening die gemaakt is door een leerling uit groep 7. Alle kinderen hadden tekeningen gemaakt voor het aanstaande jubileumfeest van Van der Veeken. Meester Van der Bert, zoals hij werd genoemd, maakte dat feest niet meer mee. De tekeningen hingen toen al wel in de school.

Het paneel is woensdag onthuld op het schoolplein van de voormalige Mariaschool aan de Doelstraat. De leerkracht zou die dag jarig zijn geweest.

Bert van der Veeken kwam in oktober vorig jaar om het leven bij een verkeersongeval in Tilburg. Hij stak samen met zijn vrouw een weg over toen een auto met hoge snelheid op hen in reed. Ook zijn vrouw overleefde het niet.

Het noodlottige ongeval vond plaats vlak voor de viering van zijn 40-jarig jubileum.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...