Dordrecht, Netherlands

Monument voor omgekomen meester

IKC De Wereldwijzer heeft een monument onthuld voor de omgekomen meester Bert van der Veeken. Het gaat om een mozaïekpaneel.
Peter Tromp | 16 maart 2017 11:54 | Aangepast op 16 maart 2017 11:54
Het herinneringspaneel toont een afbeelding van een tekening die gemaakt is door een leerling uit groep 7. Alle kinderen hadden tekeningen gemaakt voor het aanstaande jubileumfeest van Van der Veeken. Meester Van der Bert, zoals hij werd genoemd, maakte dat feest niet meer mee. De tekeningen hingen toen al wel in de school.

Het paneel is woensdag onthuld op het schoolplein van de voormalige Mariaschool aan de Doelstraat. De leerkracht zou die dag jarig zijn geweest.

Bert van der Veeken kwam in oktober vorig jaar om het leven bij een verkeersongeval in Tilburg. Hij stak samen met zijn vrouw een weg over toen een auto met hoge snelheid op hen in reed. Ook zijn vrouw overleefde het niet.

Het noodlottige ongeval vond plaats vlak voor de viering van zijn 40-jarig jubileum.

Lees ook

Hier worden bijna vijftig zieke bomen gekapt

In Heer Oudelands Ambacht in Zwijndrecht. tussen de sloot aan de Munnikensteeg en de Bolero en de Ba...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

2.500 nieuwe woningen: hier gaan ze samen de uitdaging aan

Een samenwerkingsverband tussen gemeente, woningcorporatie Fien Wonen en bouwbedrijven wil de woning...

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...