Dordrecht, Netherlands

Moskee spreekt met politie

De Al-Fath moskee heeft gisteravond een goed gesprek gehad met de politie naar aanleiding van de kortstondige bezetting op zaterdagochtend.
Gert van der Steen | 24 december 2015 13:53 | Aangepast op 24 december 2015 13:53
De zes aangehouden actievoerders van Identitair Verzet Rotterdam zullen worden vervolgd voor wederrechtelijk betreden van het terrein en voor demonstreren zonder toestemming.

Tijdens Kerst en Oud en Nieuw wordt extra gesurveilleerd en er zijn aanvullende veiligheidsmaatregelen voorzien, waar depolitie zich natuurlijk niet verder over uitlaat.

Begin volgend jaar volgt nog een gesprek van de gezamenlijke kerken en moskeeën met de burgemeester. Een datum daarvoor is nog niet bekend.

Meest gelezen

Verwachte verkeersdrukte na afsluiting Drechttunnel blijft uit

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 17 feb 2025 12:53

Lees ook

Schone tankwagons lekken chemische stof, brandweer rukt uit

De brandweer van Zwijndrecht en Dordrecht zijn uitgerukt voor twee lekkende wagons op rangeerterrein...

Ernstig zieke Hassan ontvangt koninklijke onderscheiding voor jarenlange inzet als vrijwilliger

Hassan Moujid heeft de koninklijke onderscheiding 'Lid in de Orde van Oranje Nassau' ontvangen uit h...

Renovatie Zwijndrechtse brug succesvol afgerond na vijf weken werkzaamheden

Na vijf weken van renovatiewerkzaamheden aan de Zwijndrechtse brug over de Oude Maas bij Dordrecht, ...

Luide roep om blijvende aandacht Kromhoutgebied: 'Het moet absoluut beter'

Het Kromhoutgebied in Dordrecht, dat ondanks verbeteringen met veel overlast kampt, verdient blijven...

Verwachte verkeersdrukte na afsluiting Drechttunnel blijft uit

De herhaalde waarschuwingen om de A16 de komende weken te vermijden lijken effect te hebben gehad. D...

Krijgt Hardinxveld een eigen buitenbad, of komt-ie toch in Sliedrecht?

Waar moet het nieuwe buitenbad voor inwoners uit Hardinxveld-Giessendam komen te liggen, in een buur...