Dordrecht, Netherlands

Motie voor 'cultuurelftal' ingetrokken

De cultuurnota is dinsdagmiddag in de gemeenteraad aangenomen met 31 stemmen voor en 7 tegen. Voordat de nota werd aangenomen werd er vooral gedebateerd over hoe Dordtenaren een rol kunnen hebben in het aanbod van cultuur de komende jaren.
Petra Scheurwater | 27 mei 2020 17:47 | Aangepast op 27 mei 2020 17:47
De VVD diende samen met GroenLinks en de D66 een motie in voor de aanstelling van een cultuurelftal. Maar wethouder Piet Sleeking ziet meer in een informele gesprekstafel.


Met de toezegging van de wethouder dat er zoveel mogelijk doelgroepen aan tafel mogen zitten om mee te denken voor het cultuurprogramma, konden de motie-indieners leven. De motie werd daarom ingetrokken.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...