Dordrecht, Netherlands

Motorongeval op A16

Een motorrijder is dinsdagmiddag zwaargewond geraakt na een ongeval op de A16. De motorrijder ging op de Afrit Dordrecht Centrum door een nog onbekende oorzaak onderuit.
Petra Scheurwater | 12 juni 2018 17:36 | Aangepast op 12 juni 2018 17:36
De motor van het slachtoffer kwam tientallen meters verderop tot stilstand. De motorrijder zelf kroop naar de vangrail, maar zakte daar in elkaar. Omstanders hebben in afwachting van de ambulance eerste hulp verleend aan de motorrijder. Vanwege de ernst van zijn verwondingen lande er een traumahelikopter op de snelweg. Het slachtoffer is met een spoedtransport naar het Erasmus MC gebracht.

Door het ongeval en daarbij behorende onderzoek is de afrit op de hoofdrijbaan naar het centrum afgesloten. De afrit van de parallelrijbaan is nog wel beschikbaar. Hoelang de afsluiting nog in beslag neemt is nog onbekend.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...