Dordrecht, Netherlands

Motorongeval op A16

Een motorrijder is dinsdagmiddag zwaargewond geraakt na een ongeval op de A16. De motorrijder ging op de Afrit Dordrecht Centrum door een nog onbekende oorzaak onderuit.
Petra Scheurwater | 12 juni 2018 17:36 | Aangepast op 12 juni 2018 17:36
De motor van het slachtoffer kwam tientallen meters verderop tot stilstand. De motorrijder zelf kroop naar de vangrail, maar zakte daar in elkaar. Omstanders hebben in afwachting van de ambulance eerste hulp verleend aan de motorrijder. Vanwege de ernst van zijn verwondingen lande er een traumahelikopter op de snelweg. Het slachtoffer is met een spoedtransport naar het Erasmus MC gebracht.

Door het ongeval en daarbij behorende onderzoek is de afrit op de hoofdrijbaan naar het centrum afgesloten. De afrit van de parallelrijbaan is nog wel beschikbaar. Hoelang de afsluiting nog in beslag neemt is nog onbekend.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Leerkracht zwaargewond na steekpartij tijdens musical

Corrado Francke | 16 jul 2025 23:20

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

19-jarige Tjech van RB Leipzig moet Schapekoppen aan doelpunten helpen

FC Dordrecht huurt Yannick Eduardo voor één seizoen van de Duitse topclub RB Leipzig. De boomlange s...

Neergestoken leerkracht buiten levensgevaar, maar schok blijft groot: 'Ik schaam me als ouder zijnde'

De allerlaatste schooldag van het jaar is een zwarte dag op basisschool Het Palet in Alblasserdam. D...

Nieuw orkest in de maak: Drechtstad en Prins Willem van Oranje stemmen af

De Drechtstad Muziekvereniging en Concertband Prins Willem van Oranje gaan samen verder als Concertb...

Egelopvang helpt recordaantal egels

De Egelopvang in Papendrecht heeft in 2024 een recordaantal van 1457 egels opgevangen. Nooit eerder ...

Eva en Timo willen huisartsenpraktijk starten: ‘Als iedereen waarnemer wordt, sterft ons vak uit’

Als jonge huisarts, net van de opleiding, meteen een praktijk overnemen of een eigen praktijk beginn...

Donderdag op TV Dordrecht: zomereditie Rijnmond Lokaal

De zomer is in volle gang en daarom zijn de tv-uitzendingen van Rijnmond Lokaal ook in een zomers ja...