Dordrecht, Netherlands

Mountain Network een van de coolste

Klimhal Mountain Network op het Leerpark is volgens Ilooove.it op een na de coolste, meest spectaculaire klimhal ter wereld.
Gert van der Steen | 18 juni 2015 13:51 | Aangepast op 18 juni 2015 13:51
De site Ilooove.it publiceerde een top tien van klimhallen die reikt van Canada tot Tokyo. Het ontwerp van Mountain Network in Dordrecht moest alleen een klimhal in Montreal in Canada laten voorgaan. Dat is vooral te danken aan de open archtectuur met grote ramen, waardoor de hal uitzonderlijk licht is en de klimmers goed zichtbaar zijn.

De klimhal is sinds medio 2012 open en zo’n 200 klimmers maken er per week gebruik van.

De hoogste klimmuur in Europa is Excalibur in Groningen met een hoogte van 120 meter. Het is een buitenklimwand en staat in de lijst op nummer vijf.

Foto: Fokko van der Straaten

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...