gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Muller: 100 jaar Hollands Glorie

3acd3d75013ce82b283eb3236f652921

Tijdens de viering van het 100-jarig bestaan in schouwburg Kunstmin stond de bijdrage die Muller Dordrecht heeft geleverd aan de opbouw en wederopbouw van Nederland centraal. Maar ook de maatschappelijke betrokkenheid van het maritieme bedrijf kreeg ruime aandacht.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op


400 medewerkers en genodigden zagen donderdagavond in Schouwburg Kunstmin de rijke geschiedenis voorbijkomen. Muller was o.a. betrokken bij de aanleg van de eerste Moerdijkbrug in 1936, bij de wederopbouw van Nederland na de Tweede Wereldoorlog en de aanleg van de Deltawerken en groeide vanaf de jaren zeventig uit tot een grote speler in sleepvaart, ijsbreken en offshore.

Burgemeester Wouter Kolff mocht namens de stad de felicitaties overbrengen aan de 100-jarige en benadrukte dat Muller een bedrijf is waar Dordrecht trots op mag zijn. Muller en Dordrecht passen volgens Kolff heel goed bij elkaar. Ze hebben allebei een geschiedenis met het water, delen de strijd tegen en leven ervan.

Het familiebedrijf heeft veel bereikt, maar wil ook een goed werkgever zijn en heeft bovendien een grote maatschappelijke betrokkenheid. Muller ondersteunt vele Dordtse evenementen, instellingen en goede doelen, waarvan CEO Bram Muller in Kunstmin er twee uitlichtte. Hij had alle genodigden gevraagd geen cadeau's mee te nemen voor het bedrijf, maar een donatie te doen aan de KNRM of Quiet Drechtsteden.

Lees ook

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.