Dordrecht, Netherlands

Muller: 100 jaar Hollands Glorie

Tijdens de viering van het 100-jarig bestaan in schouwburg Kunstmin stond de bijdrage die Muller Dordrecht heeft geleverd aan de opbouw en wederopbouw van Nederland centraal. Maar ook de maatschappelijke betrokkenheid van het maritieme bedrijf kreeg ruime aandacht.
Fokko van der Straaten | 8 juni 2018 12:49 | Aangepast op 8 juni 2018 12:49


400 medewerkers en genodigden zagen donderdagavond in Schouwburg Kunstmin de rijke geschiedenis voorbijkomen. Muller was o.a. betrokken bij de aanleg van de eerste Moerdijkbrug in 1936, bij de wederopbouw van Nederland na de Tweede Wereldoorlog en de aanleg van de Deltawerken en groeide vanaf de jaren zeventig uit tot een grote speler in sleepvaart, ijsbreken en offshore.

Burgemeester Wouter Kolff mocht namens de stad de felicitaties overbrengen aan de 100-jarige en benadrukte dat Muller een bedrijf is waar Dordrecht trots op mag zijn. Muller en Dordrecht passen volgens Kolff heel goed bij elkaar. Ze hebben allebei een geschiedenis met het water, delen de strijd tegen en leven ervan.

Het familiebedrijf heeft veel bereikt, maar wil ook een goed werkgever zijn en heeft bovendien een grote maatschappelijke betrokkenheid. Muller ondersteunt vele Dordtse evenementen, instellingen en goede doelen, waarvan CEO Bram Muller in Kunstmin er twee uitlichtte. Hij had alle genodigden gevraagd geen cadeau's mee te nemen voor het bedrijf, maar een donatie te doen aan de KNRM of Quiet Drechtsteden.

Lees ook

Initiatiefnemer estafetteprotest tegen azc stopt na geweld extreemrechts

Het werden er uiteindelijk geen tien, maar negen estafetteprotesten die Richard van der Elst organis...

Kuijt trots na comeback tegen Helmond Sport: ‘Op karakter geknokt en twee prachtige goals’

Na een moeizame eerste helft boog FC Dordrecht vrijdagavond een achterstand om in een 2-1 overwinnin...

FC Dordrecht knokt zich langs Helmond Sport na achterstand: 2-1 winst in ‘zes punten wedstrijd’

Een zogenoemde zes punten wedstrijd voor FC Dordrecht op de vrijdagavond. De Schapekoppen, achtste i...

Deze gemeente opent een tentoonstelling over vrouwenmoord: ‘Femicide overkomt veel vrouwen‘

De gemeente Papendrecht presenteert vrijdag de expositie ‘Femicide – de stilte doorbroken’ in het g...

Steekpartij bij schoolmusical: vader verdacht van dubbele poging doodslag

De steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam, vlak voor de zomervakantie, had te maken m...

Op Pad Met Ad: in gesprek met oliebollenbakker Monique van Griensven

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met oliebol...