Dordrecht, Netherlands

Museumstraat heeft nieuwe bomen

Nieuwe bomen in de Museumstraat. Wethouders Piet Sleeking en Marco Stam plantte de eerste boom in de straat. Het planten gebeurt naar aanleiding van de nieuwe inrichting van de straat waarvoor alle bomen zijn weggehaald.
Marjolein Vos | 12 december 2018 16:50 | Aangepast op 12 december 2018 16:50
Het afgelopen jaar is niet alleen de Museumstraat is aangepakt, ook de Nieuwstraat en het Augustijnenpark kregen een nieuwe inrichting. In de Museumstraat zullen ruim 25 bomen geplaatst gaan worden.

De parkeergelegenheid in de binnenstad en de rest van Dordrecht wordt minder. Zo zijn er in de Museumstraat nu minder parkeerplaatsen. “Het college is hard aan het werk om deze problemen op te lossen,” verteld wethouder Marco Stam. “Als we parkeerplaatsen maken in plaats van de bomen die geplant gaan worden maakt het weinig verschil.”

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...