Dordrecht, Netherlands

Museumstraat heeft nieuwe bomen

Nieuwe bomen in de Museumstraat. Wethouders Piet Sleeking en Marco Stam plantte de eerste boom in de straat. Het planten gebeurt naar aanleiding van de nieuwe inrichting van de straat waarvoor alle bomen zijn weggehaald.
Marjolein Vos | 12 december 2018 16:50 | Aangepast op 12 december 2018 16:50
Het afgelopen jaar is niet alleen de Museumstraat is aangepakt, ook de Nieuwstraat en het Augustijnenpark kregen een nieuwe inrichting. In de Museumstraat zullen ruim 25 bomen geplaatst gaan worden.

De parkeergelegenheid in de binnenstad en de rest van Dordrecht wordt minder. Zo zijn er in de Museumstraat nu minder parkeerplaatsen. “Het college is hard aan het werk om deze problemen op te lossen,” verteld wethouder Marco Stam. “Als we parkeerplaatsen maken in plaats van de bomen die geplant gaan worden maakt het weinig verschil.”

Lees ook

Lift station Sliedrecht Baanhoek blijft voorlopig buiten gebruik

De lift op station Sliedrecht Baanhoek moet volledig worden vervangen. Het apparaat is sinds begin d...

Vier naaldbomen worden verplaatst, ruimte maken voor nieuwbouw

De gemeente Dordrecht heeft woensdagmiddag een boom verplaatst vanaf het Admiraalsplein naar de Admi...

Bekritiseerd fitnesstraject op de schop: ‘Verplicht karakter een struikelblok’

De bekritiseerde fysioproef ‘Powerful Ageing’ binnen de Drechtsteden wordt flink aangepast. Om het o...

Jongens van 14 en 15 jaar verdacht van straatroof in Dordtse wijk

Een 14-jarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 15-jarige uit de omgeving Utrecht zijn opgepakt ...

Mariniers te zien op straat, defensie oefent in onze streek

De Koninklijke Marine gaat dinsdag 1 april oefenen in Sliedrecht. De training is onderdeel van de op...

Explosie in straat waar eerder beschieting was

Bij een woning aan de Willem Marisstraat in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een e...