Dordrecht, Netherlands

Museumstraat heeft nieuwe bomen

Nieuwe bomen in de Museumstraat. Wethouders Piet Sleeking en Marco Stam plantte de eerste boom in de straat. Het planten gebeurt naar aanleiding van de nieuwe inrichting van de straat waarvoor alle bomen zijn weggehaald.
Marjolein Vos | 12 december 2018 16:50 | Aangepast op 12 december 2018 16:50
Het afgelopen jaar is niet alleen de Museumstraat is aangepakt, ook de Nieuwstraat en het Augustijnenpark kregen een nieuwe inrichting. In de Museumstraat zullen ruim 25 bomen geplaatst gaan worden.

De parkeergelegenheid in de binnenstad en de rest van Dordrecht wordt minder. Zo zijn er in de Museumstraat nu minder parkeerplaatsen. “Het college is hard aan het werk om deze problemen op te lossen,” verteld wethouder Marco Stam. “Als we parkeerplaatsen maken in plaats van de bomen die geplant gaan worden maakt het weinig verschil.”

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Corrado Francke | 6 jul 2025 09:33

Lees ook

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...

Alles wat je moet weten over Big Rivers, het onbekendste bekende festival van de regio

Komend weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met mu...

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...