Dordrecht, Netherlands

Museumtuin is er bijna klaar voor, supportacts bekend

De opbouw voor de concerten van In De Museumtuin is inmiddels van start gegaan. De hele komende maand worden er concerten gehouden in de tuin naast het Dordrechts Museum. De concerten waren binnen 1,5 uur uitverkocht.
Vivian Rutte | 1 september 2020 16:59 | Aangepast op 1 september 2020 16:59
Onder andere Douwe Bob, Snelle, Racoon en Dordtenaar Nielson staan op het programma als hoofdacts. Er is plaats voor 240 personen in de tuin.

Bibelot maakte vandaag de lokale supportacts bekend. Onder meer het Dordtse Dry Riverbed Trio, Stella Warden en Bottles Of Love staan voor de hoofdacts op het podium in de Museumtuin. Het eerste concert start donderdag 3 september. 

Meest gelezen

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: benefietconcert Trinitatiskapel

Deze zondag is op TV Dordrecht het Trinitatiskapel benefietconcert van 5 juli te zien. Diverse music...

Geen mobieltjes in kleedkamers? Bij deze club weten ze niet beter

Wat is het effect van een verbod op mobieltjes in voetbalkleedkamers? Bij VV Papendrecht zullen ze e...

Wielrenners halen geld op en schenken kleding aan EHBO’ers

Het wielercomité in Papendrecht heeft dit jaar een grote stapel jassen en polo’s gedoneerd aan de lo...

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

De A16 van knooppunt Ridderkerk naar knooppunt Terbregseplein is vanaf vrijdagavond 20.00 uur dicht ...

Lotte van Drunen klaar voor thuiswedstrijd: ‘Er doen zeker namen mee, maar ik ben ook een naam’

“Ik wil laten zien wat ik kan”, vertelt Lotte van Drunen (18) uit Sliedrecht over de motorcross-manc...

Mobiel geweerd uit kleedkamer: deze voetbalclub doet het

Voetbalvereniging Papendrecht verbiedt het gebruik van mobiele telefoons in de kleedkamers. Volgens ...