Dordrecht, Netherlands

Museumtuin is er bijna klaar voor, supportacts bekend

De opbouw voor de concerten van In De Museumtuin is inmiddels van start gegaan. De hele komende maand worden er concerten gehouden in de tuin naast het Dordrechts Museum. De concerten waren binnen 1,5 uur uitverkocht.
Vivian Rutte | 1 september 2020 16:59 | Aangepast op 1 september 2020 16:59
Onder andere Douwe Bob, Snelle, Racoon en Dordtenaar Nielson staan op het programma als hoofdacts. Er is plaats voor 240 personen in de tuin.

Bibelot maakte vandaag de lokale supportacts bekend. Onder meer het Dordtse Dry Riverbed Trio, Stella Warden en Bottles Of Love staan voor de hoofdacts op het podium in de Museumtuin. Het eerste concert start donderdag 3 september. 

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...