Dordrecht, Netherlands

Museumtuinconcert van Dordrechts Philharmonisch Orkest

Het Dordrechts Philharmonisch Orkest speelt zondag 30 juni in de Museumtuin van het Dordrechts Museum. Het voorprogramma wordt verzorgd door Phil Young met een suite uit de film ‘Lord of the Rings’.
Robert van Loon | 18 juni 2019 15:45 | Aangepast op 18 juni 2019 15:45
Het eerste deel van het concert wordt verzorgd door het Young Talent Orchestra, in dit orkest spelen talentvolle jonge muzikanten samen. In het tweede deel van het concert speelt het Dordrechts Philharmonisch Orkest haar bijdrage.


Een van de deelneemsters is violiste Vivia Giesbertz, zij debuteerde eerder al tijdens het voorjaarsconcert en gooide daarbij hoge ogen.


Foto: Marcel van Dijk

Lees ook

‘Gevaarlijke verkeerssitutatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...