gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mutzers spuugt zich uit selectie FC Dordrecht

Aanvaller Robert Mutzers is door FC Dordrecht geschorst omdat hij naar trainer Gérard de Nooijer spuugde na een wissel.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De Nooijer wisselde Mutzers zaterdag in de wedstrijd tegen NEC voor Amevor, een extra verdediger. De reden daarvoor was de tweede gele kaart voor Julius Bliek, waardoor FC Dordrecht met tien man kwam te staan. Op dat moment had Dordt een voorsprong. Mutzers was het duidelijk niet eens met deze wissel en liet dat merken door in de richting van de trainer te spugen.

De leiding besloot daarop zondag hem te schorsen voor dit ‘onacceptabele gedrag’. De play-offs voor promotie naar de Eredivisie worden dus zonder hem gespeeld. Hij was overigens een vaste waarde in het team. Hij maakte dit seizoen al 12 doelpunten voor Dordrecht.

Lees ook

stoplichten doen het niet Provincialeweg

Stroomstoring treft meer dan 100 aansluitingen

Een storing in het elektriciteitsnet heeft vrijdagochtend een honderdtal aansluitingen in Dordrecht getroffen. Volgens netbeheerder Stedin waren vooral woningen en bedrijven in het gebied rond het politiekantoor aan de Provincialeweg getroffen. Ook verschillende verkeerslichten werkten niet.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.