Dordrecht, Netherlands

Muziekprogramma Koningsdag op Scheffersplein

Op het Scheffersplein zorgen de horeca-ondernemers op Koningsdag voor een muzikaal middagprogramma op een overdekt podium.
Gert van der Steen | 20 april 2017 14:24 | Aangepast op 20 april 2017 14:24
Het programma begint om 13.30 uur met een optreden van de Dordtse Phil’s Big Band, een traditioneel jazzorkest met zangeres.

De volgende act is van Wesley van der Broek met covers van o.a. de Toppers.

Om 16.00 uur treedt B-Where op met zanger Arno van Broekhoven. Zij spelen een breed scala aan rockstijlen. Zo spelen zij bijvoorbeeld nummers van The Police en U2, maar ook Nederlandstalige songs van De Dijk.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...

Rik van der Linden bezig aan laatste jaar als Dordtse wethouder

Rik van der Linden neemt uiterlijk na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid als wethouder van Dordre...