Dordrecht, Netherlands

Muziekprogramma Koningsdag op Scheffersplein

Op het Scheffersplein zorgen de horeca-ondernemers op Koningsdag voor een muzikaal middagprogramma op een overdekt podium.
Gert van der Steen | 20 april 2017 14:24 | Aangepast op 20 april 2017 14:24
Het programma begint om 13.30 uur met een optreden van de Dordtse Phil’s Big Band, een traditioneel jazzorkest met zangeres.

De volgende act is van Wesley van der Broek met covers van o.a. de Toppers.

Om 16.00 uur treedt B-Where op met zanger Arno van Broekhoven. Zij spelen een breed scala aan rockstijlen. Zo spelen zij bijvoorbeeld nummers van The Police en U2, maar ook Nederlandstalige songs van De Dijk.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...