Dordrecht, Netherlands

Muziekviering op Record Store Day

Morgen wordt in plaat-en cd winkels in het hele land Record Store Day gevierd met optredens en aanbiedingen van bijzonder vinyl.
Jan Bouwens | 17 april 2015 11:32 | Aangepast op 17 april 2015 11:32
In Dordrecht pak Velvet Music aan de Vriesestraat groot uit met optredens van onder andere John Coffey en Aafke Romeijn. Muziekliefhebbers kunnen bovendien hun slag slaan met LP's die speciaal voor deze dag in beperkte oplage worden aangeboden. Het idee is overgewaaid uit Amerika waar het in 2007 begon.


Het eerste optreden begint om 11.30 uur en is van David and the Circumstances. Naast Velvet Music doet Get Back Music aan de Voorstraat 18 ook mee aan de speciale dag.

Lees ook

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...