Dordrecht, Netherlands

Muziekviering op Record Store Day

Morgen wordt in plaat-en cd winkels in het hele land Record Store Day gevierd met optredens en aanbiedingen van bijzonder vinyl.
Jan Bouwens | 17 april 2015 11:32 | Aangepast op 17 april 2015 11:32
In Dordrecht pak Velvet Music aan de Vriesestraat groot uit met optredens van onder andere John Coffey en Aafke Romeijn. Muziekliefhebbers kunnen bovendien hun slag slaan met LP's die speciaal voor deze dag in beperkte oplage worden aangeboden. Het idee is overgewaaid uit Amerika waar het in 2007 begon.


Het eerste optreden begint om 11.30 uur en is van David and the Circumstances. Naast Velvet Music doet Get Back Music aan de Voorstraat 18 ook mee aan de speciale dag.

Meest gelezen

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...