FC Dordrecht heeft in een vermakelijk duel gelijkgespeeld tegen Jong FC Utrecht. Aan een levendige Krommedijk kwamen de Schapenkoppen twee keer op voorsprong, maar moest de ploeg even vaak toelaten dat de bezoekers de gelijkmaker binnenschoten: 2-2.
De ploeg van hoofdtrainer Michele Santoni kwam in de vijfentwintigste minuut op voorsprong: Stijn Meijer kapte twee tegenstanders uit en kon de bal rustig in het doel lopen. Dat terwijl de bezoekers een minuut ervoor een bijna niet te missen kans kregen om de eerste treffer op het scorebord te zetten, maar Nick Venema mikte een poging van dichtbij over.
Levendige periode
Drie minuten na de 1-0 lag de bal er aan de andere kant in: een onoplettend Dordrecht werd na een goede aanval van Jong Utrecht door Venema afgestraft. Dit bleek het startschot van een levendige periode op het veld met pogingen van onder meer Nikolas Agrafiotis en Alessio Miceli.
De Schapenkoppen bleven aanzetten, en met succes: uit een corner kopte de lange Seydine N’Diaye de groenwitten op voorsprong. De treffer kwam ook grotendeels op naam van Jong Utrecht-doelman Fabian de Keijzer, die de bal via de binnenkant van de paal in het doel sloeg.
Debutant Mannes
Direct na rust nam Jong Utrecht het initiatief. De eerste kans van de Utrechters lag er meteen in: Venema maakte zijn tweede van de avond. In een sfeervol en tot het fluitsignaal vermakelijk duel kreeg debutant Ruggero Mannes de grootste kans, maar hij kon een afgemeten voorzet net niet binnenglijden. De wedstrijd bleef daardoor op 2-2.
Opstelling FC Dordrecht: Bossin; Hobbel (Mannes/58), Van Huizen, N’Diaye (Van der Avert/63), Savastano (Vliet/79); Hölscher, Miceli (Schuurman/63), Pascu, Savastano; Meijer, Agrafiotis