gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Na een jaar weer de Dordtse Cultuurnacht

3cf5007910ae2ed3ce7190e7c6496502

Na een jaar te hebben overgeslagen mochten Dordtse cultuur instanties weer spellen, exposities of concerten organiseren. Tijdens de Dordtse Cultuurnacht afgelopen zaterdag was weer genoeg te beleven. Dit allemaal om iedereen een gelegenheid te geven om kennis te maken met het aanbod cultuurinstellingen op het eiland.

Sander de Jonge |  | Aangepast op
Na een jaar te hebben overgeslagen mochten Dordtse cultuur instanties weer spellen, exposities of concerten organiseren. Tijdens de Dordtse Cultuurnacht afgelopen zaterdag was weer genoeg te beleven. Dit allemaal om iedereen een gelegenheid te geven om kennis te maken met het aanbod cultuurinstellingen op het eiland.

Er was genoeg te doen in de stad. Zo kon je in het Onderwijsmuseum meedoen aan een muziek quiz, trad het kwartet La Bohème op, en kon je genieten van muziek van Doe Maar door de coverband OMG.

Met je Corona-App en legitimatiebewijs was je overal in de stad welkom om een kijkje te nemen. Sommige locaties hanteerden wel een maximum aantal bezoekers, maar als je ergens niet terecht kon waren er nog genoeg andere plekken die je kon bezoeken.

Lees ook

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

foto corrado

Nóg een dag met de bus tussen Dordt en Rotterdam: ‘Ik heb heel veel stress’

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is nog altijd niet op de rit. Waar de één al rekening hield met uitloop van de herstelwerkzaamheden en de wekker vroeger heeft gezet om alternatief vervoer te pakken, komt de ander op het station van Dordrecht voor een nare verrassing te staan. “Ik had gedacht dat het nu wel gefixt zou zijn.”

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: Big Rivers, Dordrechts Museum en politieke chaos

De Dordtse binnenstad verandert volgende week in één groot muzikaal festijn tijdens Big Rivers. Presentator Ben Corino spreekt in Studio De Witt op Drechtstad FM zaterdagochtend dan ook uitgebreid met festivaldirecteur Liselotte Gatzen. Wat kunnen bezoekers dit jaar verwachten?