gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Na een week eindelijk weer verwarming

De bewoners van de voormalige aanleunwoningen van de Wielborgh aan de Maarten Harpertszoon Trompweg hebben na acht dagen woensdagavond weer verwarming. Dat zeggen verhuurder Woonbron en installateur Unica. Op 27 december bleek de CV van het complex kapot.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Tientallen bewoners zaten in de kou. Woonbron deelde kleine kacheltjes uit, maar volgens de meeste bewoners hielp dat maar matig. "Erg naar voor de mensen. Natuurlijk vergoeden we hun extra stroomkosten voor die kacheltjes", zegt Dennis Gerlof namens de verhuurder.

"We kijken nog of we wat meer voor deze mensen kunnen doen, maar het belangrijkste is dat de verwarming het vanavond weer doet. Da's althans de planning". Installateur Sander Mortel zegt dat hij "pas naar huis gaat als de CV het weer doet".

Acht dagen zonder verwarming is lang, maar het kon niet sneller gerepareerd worden, zeggen beiden. "De kapotte leiding zit diep onder de grond. De benodigde spullen heb ik bij vijf verschillende groothandels gehaald", zegt Mortel.

Hij noemt het een erg lastige klus "die eens in de zoveel jaar voorkomt. En zie tussen kerst en Oud & Nieuw dan maar eens om al die speciale spullen en mensen te regelen". De bewoners zijn uiteraard blij als het euvel straks echt verholpen is.\

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.