Na de hitte van de afgelopen weken is een verkoelend buitje voor veel mensen welkom.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 10 september 2026 08:21
Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.
Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.
Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.
De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.
Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”
De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.