Dordrecht, Netherlands

Nat Live at Wantij groot succes

De regen was een kleine spelbreker maar verder liet de pret zich niet drukken bij Live at Wantij gisteravond. De bands BLØF en Kensington speelden de regen van de wolken.
Fokko van der Straaten | 2 juni 2018 11:06 | Aangepast op 2 juni 2018 11:06
Alle 9000 kaarten voor het festival waren verkocht, ondanks het weer was de opkomst van bezoekers hoog. Vanwege het slechte weer was de beveiliging van het evenement coulant met paraplu’s en mochten kleine exemplaren zonder scherpe punten naar binnen. Poncho's en regenjassen boden eveneens hulp aan de bezoekers.


Vanmiddag is er vanaf 12.30 tot 23.00 Wantijpop, hiervan zendt TV Dordrecht maandag een uitgebreide terugblik uit. Artiesten die optreden zijn onder meer Ronnie Flex, Jett Rebel en Alain Clark.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...