Dordrecht, Netherlands

Nat Live at Wantij groot succes

De regen was een kleine spelbreker maar verder liet de pret zich niet drukken bij Live at Wantij gisteravond. De bands BLØF en Kensington speelden de regen van de wolken.
Fokko van der Straaten | 2 juni 2018 11:06 | Aangepast op 2 juni 2018 11:06
Alle 9000 kaarten voor het festival waren verkocht, ondanks het weer was de opkomst van bezoekers hoog. Vanwege het slechte weer was de beveiliging van het evenement coulant met paraplu’s en mochten kleine exemplaren zonder scherpe punten naar binnen. Poncho's en regenjassen boden eveneens hulp aan de bezoekers.


Vanmiddag is er vanaf 12.30 tot 23.00 Wantijpop, hiervan zendt TV Dordrecht maandag een uitgebreide terugblik uit. Artiesten die optreden zijn onder meer Ronnie Flex, Jett Rebel en Alain Clark.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...