Dordrecht, Netherlands

Nat Live at Wantij groot succes

De regen was een kleine spelbreker maar verder liet de pret zich niet drukken bij Live at Wantij gisteravond. De bands BLØF en Kensington speelden de regen van de wolken.
Fokko van der Straaten | 2 juni 2018 11:06 | Aangepast op 2 juni 2018 11:06
Alle 9000 kaarten voor het festival waren verkocht, ondanks het weer was de opkomst van bezoekers hoog. Vanwege het slechte weer was de beveiliging van het evenement coulant met paraplu’s en mochten kleine exemplaren zonder scherpe punten naar binnen. Poncho's en regenjassen boden eveneens hulp aan de bezoekers.


Vanmiddag is er vanaf 12.30 tot 23.00 Wantijpop, hiervan zendt TV Dordrecht maandag een uitgebreide terugblik uit. Artiesten die optreden zijn onder meer Ronnie Flex, Jett Rebel en Alain Clark.

Lees ook

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Er zijn werknemers echt getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...