Dordrecht, Netherlands

Nat Live at Wantij groot succes

De regen was een kleine spelbreker maar verder liet de pret zich niet drukken bij Live at Wantij gisteravond. De bands BLØF en Kensington speelden de regen van de wolken.
Fokko van der Straaten | 2 juni 2018 11:06 | Aangepast op 2 juni 2018 11:06
Alle 9000 kaarten voor het festival waren verkocht, ondanks het weer was de opkomst van bezoekers hoog. Vanwege het slechte weer was de beveiliging van het evenement coulant met paraplu’s en mochten kleine exemplaren zonder scherpe punten naar binnen. Poncho's en regenjassen boden eveneens hulp aan de bezoekers.


Vanmiddag is er vanaf 12.30 tot 23.00 Wantijpop, hiervan zendt TV Dordrecht maandag een uitgebreide terugblik uit. Artiesten die optreden zijn onder meer Ronnie Flex, Jett Rebel en Alain Clark.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...