Dordrecht, Netherlands

Nat Live at Wantij groot succes

De regen was een kleine spelbreker maar verder liet de pret zich niet drukken bij Live at Wantij gisteravond. De bands BLØF en Kensington speelden de regen van de wolken.
Fokko van der Straaten | 2 juni 2018 11:06 | Aangepast op 2 juni 2018 11:06
Alle 9000 kaarten voor het festival waren verkocht, ondanks het weer was de opkomst van bezoekers hoog. Vanwege het slechte weer was de beveiliging van het evenement coulant met paraplu’s en mochten kleine exemplaren zonder scherpe punten naar binnen. Poncho's en regenjassen boden eveneens hulp aan de bezoekers.


Vanmiddag is er vanaf 12.30 tot 23.00 Wantijpop, hiervan zendt TV Dordrecht maandag een uitgebreide terugblik uit. Artiesten die optreden zijn onder meer Ronnie Flex, Jett Rebel en Alain Clark.

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...