Dordrecht, Netherlands

Nationaal team speelt oefenwedstrijd in Dordrecht

Het nationale ijshockeyteam speelt een oefeninterland tegen Japan in Dordrecht. Dat gebeurt op woensdag 19 april in de Sportboulevard. De wedstrijd is een voorbereiding op het wereldkampioenschap in Belfast later deze maand.
Peter Tromp | 5 april 2017 16:13 | Aangepast op 5 april 2017 16:13
De wedstrijd in Dordrecht wordt gezien als een belangrijke voorbereiding. Nederland promoveerde vorig jaar. Japan zakte juist een klasse terug.

De teams hebben al 27 keer tegen elkaar gespeeld. Japan won de meeste wedstrijden. De laatste keer dat ze tegenover elkaar stonden was vijf jaar geleden in Tilburg. Die wedstrijd won Japan.

De oefenwedstrijd wordt gespeeld om 20.15 uur. Kaarten zijn al verkrijgbaar in de voorverkoop.

Op de dag van de oefenwedstrijd zijn er voor kinderen schaatsclinics.

Foto: Marco Spelten

Lees ook

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...