gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nationale Molendag ook In Dordrecht

6303441ff0ad094023678e388912ff90

Zaterdag was het Nationale Molendag en de enig overgebleven molen in Dordt, Molen Kijck over den Dijck, deed mee met deze dag waarbij het publiek kennis kon maken met alle aspecten van het molenaars vak.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Zaterdag was het Nationale Molendag en de enig overgebleven molen in Dordt, Molen Kijck over den Dijck, deed mee met deze dag waarbij het publiek kennis kon maken met alle aspecten van het molenaarsvak. Ook was het voor deze dag een mooie gelegenheid om nieuwe vrijwilligers te werven voor de Stichting Kijck over den Dijck. Dat is zaterdag dan ook gelukt want vier mensen hebben zich aangemeld als vrijwilliger. Dit kan betekenen dat de molen in de nabije toekomst vaker open zal zijn. Tot nu toe is de molen alleeen op zaterdag open en tijdens Kunstrondje Dordt. Tevens zijn er plannen om de molen als uitgiftepunt voor Het Groene Kratje te gaan gebruiken. Maandag zenden we na ons Nieuws van 18.00 u. in het programma Dit Weekend In Dordt een uitgebreid verslag uit van de Nationale Molendag.
4565f31ffceeba532207c34d69e8144f
0a82913323159fa7ac64a137044e6ff0
71c1e5053cad3d3288f83f260a2812c4
ca60d17b13716676487307dc424f2ab9
2738eeaf577c607508233968d858fa60
fb92b6e83fa2321c280fb2a3032b4627

Lees ook

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”