Dordrecht, Netherlands

Nationale ombudsman komt naar Dordrecht

Op vrijdag 28 september komt de nationale ombudsman naar de stad. In een pop-up huiskamer op de Voorstraat zal hij vertellen wat hij voor Dordtenaren kan betekenen.
Eric van den Brink | 11 september 2018 15:17 | Aangepast op 11 september 2018 15:17
Ook wil de ombudsman zoveel mogelijk mensen te woord staan, schrijft Reinier van Zutphen in een verklaring.


“Ik ben benieuwd hoe de inwoners van Zuid-Holland de dienstverlening van overheidsinstanties als hun gemeente, de Belastingdienst en het UWV ervaren. Waar lopen zij tegenaan, is er misschien iets misgegaan? Bijvoorbeeld op het gebied van toeslagen, uitkeringen of hun DigiD?”


Het bezoek aan Dordrecht is onderdeel van een tour door Zuid-Holland. “Ik hoor graag wat er in Zuid-Holland speelt. En mogelijk kunnen we meteen helpen tijdens één van onze spreekuren.'”


De pop-up huiskamer strijkt vrijdag 28 oktober van 09:30 uur tot 11:30 neer op de Voorstraat.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...