gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Natte hond maakt het goed

De in de sloot gevallen hond die naar dierentehuis Louterbloemen was gebracht, maakt het goed. Ze werd maandagavond uit een sloot in Alblasserdam gevist en bleek hoogzwanger. De nacht erna beviel de kleine shih tzu van zeven gezonde puppy's. Inmiddels is er een gastgezin gevonden voor moeder en kinderen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
"We kregen een belletje van het Dierenziekenhuis", vertelt Mirjam Addiks van Streekdierentehuis Louterbloemen; "en gisteren kregen we dus deze shih tsu met haar puppy's binnen. Wat er gebeurd is willen we eigenlijk wel weten."

Het hoogzwangere hondje was uit een sloot gehaald in de omgeving van de Van Hogendorpweg en de Savornin Lohmanweg in Alblasserdam. Het is nog totaal onduidelijk hoe ze in het water is beland. Ook is het niet bekend hoe het hondje heet.

Mirjam houdt rekening met elk scenario: "Misschien belt straks een ongerust baasje, maar ze kan ook gedumpt zijn. Mensen zijn gruwelijk creatief, we maken de gekste dingen mee. Laatst nog een kat in een glasbak."

De shih tsu is vermagerd, maar komt er wel snel bovenop, denkt ze: "En gelukkig hebben we al een goed gastgezin, waar de puppies in een huiselijke omgeving kunnen opgroeien.

"Wij komen ze halen", zegt Daisy Wigleven met dochtertje Tess op haar arm. "Hoe je gastgezin voor asieldieren wordt? Dat ging vanzelf, ik begon hier in 2004 als vrijwilligster en dan neem je af en toe een dier mee."

Moederhond en pups laten zich gedwee naar de auto brengen: "We gaan goed voor ze zorgen en als ze groot genoeg zijn gaan we goeie baasjes zoeken voor alle acht", belooft Daisy.

Lees ook

PSX_20260529_191757.jpg

Rieten dak van woonboerderij in brand, hulpdiensten massaal uitgerukt

In een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond brand ontstaan. Bij de brand komt veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

LIVE

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.

mishandelingstadspolders.png

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

noordparkvernieling.png

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

dronekrommedijk.jpg

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.

dji_fly_20260422_104046_738_1776847368318_photo_optimized.jpg

Deze extra verkeersmaatregelen neemt de gemeente als de Papendrechtsebrug dicht gaat

Tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug worden drie ponten ingezet tussen Papendrecht en Dordrecht. Om de extra verkeers- en parkeerdruk bij de locaties in Papendrecht te minimaliseren, neemt de gemeente tijdelijke verkeersmaatregelen rondom deze plekken.