gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Natuur- en Vogelwacht Biesbosch zoekt handige vrijwilligers

f9ec62e1072cd6d971b4ed8c81927d90

Natuur- en Vogelwacht Biesbosch is opzoek naar handige vrijwilligers die willen helpen bij het baliewerk, maar ook voor het onderhouden van de bedrijfsgebouwen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het museum zegt vrijwilligers te zoeken die met elkaar 'ons kleine maar leuke museum draaiende houden'. Vooral vrijwilligers die kunnen helpen met timmerwerk, verfwerk, elektra, onderhoud en reparatie zijn in trek. Dit vooral met het oog op de renovatie van het bedrijfsgebouw van de Natuur- en Vogelwacht.

Ook als je je handen niet buiten viest wenst te maken, dan kun je ook binnen aan de slag. Vrijwilligers die handig zijn met het beheren van de website of deze kunnen uitbouwen zijn ook gewenst.

De vogelwacht raadt iedereen aan die interesse heeft om te bellen naar het volgende telefoonnummer: 078-6213921 of een e-mail te sturen naar info@vogelwacht.eu

Lees ook

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

stoplichten doen het niet Provincialeweg

Stroomstoring treft meer dan 100 aansluitingen

Een storing in het elektriciteitsnet heeft vrijdagochtend een honderdtal aansluitingen in Dordrecht getroffen. Volgens netbeheerder Stedin waren vooral woningen en bedrijven in het gebied rond het politiekantoor aan de Provincialeweg getroffen. Ook verschillende verkeerslichten werkten niet.

Schoolplaat 1

De schoolplaat fascineert Annemarie al sinds haar vijfde: nu deelt ze haar collectie

Hij is inmiddels allang uit het klaslokaal verdwenen, maar vroeger was de schoolplaat een essentieel hulpmiddel op de basisschool. Leraren gebruikten de schoolplaat om vakken als geschiedenis, aardrijkskunde en biologie uit te leggen. Annemarie Fokker (59) raakte er als kind al door gefascineerd, bouwde een indrukwekkende verzameling op en deelt haar passie nu in het Historisch Genootschap in haar woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht.

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Zwijndrechtenaar aangehouden voor explosie, politie onderzoekt verband

De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.

PSX_20261106_213951

Fietser geschept door busje, bestuurder aangehouden

Bij een aanrijding op de Pontonniersweg in Papendrecht is vrijdagavond een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer werd geschept door een bestelbus. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.