Dordrecht, Netherlands

Natuurgeluidendocumentaire bij Vogelwacht

De Natuur- en Vogelwacht vertoont zaterdag een documentaire over geluiden van dieren. De film gaat over het verband tussen onze muziek en de muzikale geluiden van dieren.
Peter Tromp | 23 februari 2015 09:50 | Aangepast op 23 februari 2015 09:50
De natuurdocumentaire gaat over geluiden die dieren maken om te communiceren. Niet alleen vogels, maar ook zoogdieren en insecten. Het gaat om dierengeluiden die een biologische functie hebben. De geluiden zijn een inspiratiebron voor componisten en muzikanten. De film is gemaakt door de BBC, is Nederlands ondertiteld en duurt bijna een uur. 
De documentaire heet Het lied van de aarde en wordt zaterdag 28 februari vertoond om 13.30 uur. De toegang is gratis, maar vanwege beperkte zaalcapaciteit is telefonische aanmelding noodzakelijk. De Natuur- en Vogelwacht zit in biologisch centrum Jong Dordrecht aan de Noorderelsweg 2a.

Foto: Hans Gebuis

Lees ook

Foutparkerende fietsers op station worden week lang goede kant op gestuurd

De nieuwe fietsenstalling bij Station Dordrecht wordt nog niet gebruikt zoals bedacht is. Veel fiets...

Automobilist rijdt rond met te donkere ruiten en krijgt fikse boete

Het rondrijden met een te donkere voorruit is een automobilist donderdagavond duur komen te staan. H...

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...