Dordrecht, Netherlands

Natuursteenbanden in centrum worden opgeruwd

In de binnenstad van Dordrecht liggen op een aantal plaatsen repen natuursteen in de bestrating. Mooi, maar gevaarlijk glad.
Gert van der Steen | 7 mei 2018 13:17 | Aangepast op 7 mei 2018 13:17
Zeker waar ze gelijk liggen met de rest van de bestrating en je dus geen erg hebt in op- of afstapjes blijken mensen daar regelmatig uit te glijden. Daarom wordt dit natuursteen opgeruwd door het te gritstralen.

Dat gaat gebeuren op maandag 14 en dinsdag 15 mei. Tussen 7.00 uur en uiterlijk 16.00 uur wordt een gedeelte van de weg daarvoor voor de helft afgezet. Het gritstralen gaat snel, dus dat zal niet al te lang duren. De winkels zijn ook tijdens de werkzaamheden gewoon bereikbaar. Voor zover nodig worden verkeersregelaars ingezet om het verkeer in goede banen te leiden.

Lees ook

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...