Dordrecht, Netherlands

Natuursteenbanden in centrum worden opgeruwd

In de binnenstad van Dordrecht liggen op een aantal plaatsen repen natuursteen in de bestrating. Mooi, maar gevaarlijk glad.
Gert van der Steen | 7 mei 2018 13:17 | Aangepast op 7 mei 2018 13:17
Zeker waar ze gelijk liggen met de rest van de bestrating en je dus geen erg hebt in op- of afstapjes blijken mensen daar regelmatig uit te glijden. Daarom wordt dit natuursteen opgeruwd door het te gritstralen.

Dat gaat gebeuren op maandag 14 en dinsdag 15 mei. Tussen 7.00 uur en uiterlijk 16.00 uur wordt een gedeelte van de weg daarvoor voor de helft afgezet. Het gritstralen gaat snel, dus dat zal niet al te lang duren. De winkels zijn ook tijdens de werkzaamheden gewoon bereikbaar. Voor zover nodig worden verkeersregelaars ingezet om het verkeer in goede banen te leiden.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...