gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Neem deel aan de Spuisafari!

De gemeente nodigt Dordtenaren uit om deel te nemen aan een bijzondere inspraakprocedure over de toekomst van de Spuiboulevard: de Spuisafari.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op woensdag 31 januari kunnen Dordtenaren ‘s ochtends samen met deskundigen en ondernemers het gebied tussen de spoorlijn en binnenstad verkennen en ‘s middags een visie ontwikkelen over de toekomst van de Spuiboulevard. Het college van B&W heeft al voorstellen aan de raad gedaan over de herontwikkeling van het gebied. Die zijn nader uitgewerkt en vormen de basis voor de nieuwe plannen. Daarin zijn verwerkt de plannen voor een nieuw Stadskantoor, een goede mix van wonen en werken en sanering van de kantorenvoorraad.

Belangstellenden kunnen zich aanmelden voor de hele dag of alleen voor het avondprogramma. Overdag van 9.00 tot 19.00 uur bestaat het programma uit presentaties, de “safari”, lunch, ontwikkelen van visies en diner. ‘s Avonds vanaf 19.00 uur worden deze besproken. Het geheel vindt plaats in of vanuit het voormalige Belastingkantoor aan de Spuiboulevard 220.

Geïnteresseerden kunnen zich voor 19 januari aanmelden via spuisafari@dordrecht.nl.

Lees ook

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

lennykuhr

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.

fotooefeningstation

Bloedende mensen en flinke chaos op station: 'Ik dacht: Wat is hier aan de hand?'

Een afgezet station en veel politie en brandweer dinsdagavond in Dordrecht, maar niemand hoeft zich zorgen te maken. Er is geen noodsituatie, maar wel een simulatie in de omgeving van Dordrecht Centraal. "Gelukkig zien wij dit soort incidenten niet vaak, maar we willen wel goed voorbereid zijn."