gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Neem deel aan de Spuisafari!

De gemeente nodigt Dordtenaren uit om deel te nemen aan een bijzondere inspraakprocedure over de toekomst van de Spuiboulevard: de Spuisafari.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op woensdag 31 januari kunnen Dordtenaren ‘s ochtends samen met deskundigen en ondernemers het gebied tussen de spoorlijn en binnenstad verkennen en ‘s middags een visie ontwikkelen over de toekomst van de Spuiboulevard. Het college van B&W heeft al voorstellen aan de raad gedaan over de herontwikkeling van het gebied. Die zijn nader uitgewerkt en vormen de basis voor de nieuwe plannen. Daarin zijn verwerkt de plannen voor een nieuw Stadskantoor, een goede mix van wonen en werken en sanering van de kantorenvoorraad.

Belangstellenden kunnen zich aanmelden voor de hele dag of alleen voor het avondprogramma. Overdag van 9.00 tot 19.00 uur bestaat het programma uit presentaties, de “safari”, lunch, ontwikkelen van visies en diner. ‘s Avonds vanaf 19.00 uur worden deze besproken. Het geheel vindt plaats in of vanuit het voormalige Belastingkantoor aan de Spuiboulevard 220.

Geïnteresseerden kunnen zich voor 19 januari aanmelden via spuisafari@dordrecht.nl.

Lees ook

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.