gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Negende editie bevrijdingsrock neemt Dordtse binnenstad over

aa978e84934fd8e9afa56661b65b6af0

Rock je vrij tijdens bevrijdingsdag 5 mei. Stichting Black Rose organiseert dit jaar alweer de negende editie van het Dordtse Bevrijdingsrock.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De eerste editie vond plaats in 2011, toen nog op één locatie, café Cozmic aan de Dolhuisstraat. Het grote succes van de eerste editie inspireerde de organisatie om het grootser aan te gaan pakken. Vanaf de tweede editie in 2012 heeft het festival zich verspreid over de binnenstad, dit bleek een gouden zet. Dit jaar zijn er twee nieuwe locaties opgenomen in de programmering, café de Vrienden (voorheen de Stadsherberg) en de Kunst en Antiekmarkt op het nieuwkerksplein. Traditiegetrouw is de afsluiter bij Café Arina.


Programma:


Kunst en Antiekmarkt op het Nieuwkerksplein: 14.00 uur Mötorboat, speelt een rustige aangepaste rock covers set.


Café de Tijd: 15.00 uur Dj’s van Vinyl debiel draaien de lekkerste deuntjes.


Café de Vrienden: 15.30 uur Fash, rock/blues band met een tikkeltje funk.


Café ‘t Peerdt: 17.00 uur The Rockshots, covers van het jaar nul tot nu.


Café The Hide Away: 18.00 uur Le Brock, Verrassende en stevige cover band met covers van Abba tot AC/DC.


Café ‘t Avontuur 18.00 uur No Poiunt, No nonsense rock band, mix van classic rock en pop covers.


Café de Vrijheid 22.00 uur Mötorboat, Stevige rock covers van o.a. Judas Priest, Black Sabbath en Kiss.


Café Arina 22.00 uur Mudbone, Blues band met voornamelijk eigen werk.

Lees ook

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.