gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Negende Roll-Over Zonnebloem

Voor de negende keer organiseert de Zonnebloem Regio Dordrecht de Roll-Over, een wandeling voor mensen die niet kunnen wandelen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de Merwelanden is een route uitgezet, die volledig geschikt is voor rolstoelen (of een scootmobiel of een rollator). Als het mogelijk is wordt onderweg een demonstratie gegeven door een schaapherder. Het belangrijkste doel van deze wandeling is het leggen van contacten en de gezelligheid.

Voor mensen die zelf niet de beschikking hebben over een rolstoel heeft de organisatie wel mogelijkheden. Ook mensen die willen duwen zijn eventueel beschikbaar. Vervoer naar restaurant De Merwelanden, het startpunt, moet wel zelf worden geregeld.

De wandeling vindt plaats op donderdag 15 juni en begint om 13.30 uur. Het parcours is zo’n 4,2 km lang, dus de wandeling duurt waarschijnlijk een uurtje. Na afloop wordt koffie, thee of frisdrank en iets lekkers aangeboden in De Merwelanden.

Tot uiterlijk 7 juni is aanmelden mogelijk bij een van de onderstaande mensen:

Henk Geleijns       : telefoon: 06 – 80115749   Email: henkgeleijns@upcmail.nl


Hans Otten          : telefoon: 078 – 6171300    Email: j.otten12@chello.nl


Aad Brinckmann : telefoon: 06 – 51838053     Email: a.brinckmann@upcmail.nl


Corrie Alblas       : telefoon 078-6512972        Email : corriealblas51@gmail.com

Lees ook

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.