gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Negende Roll-Over Zonnebloem

Voor de negende keer organiseert de Zonnebloem Regio Dordrecht de Roll-Over, een wandeling voor mensen die niet kunnen wandelen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de Merwelanden is een route uitgezet, die volledig geschikt is voor rolstoelen (of een scootmobiel of een rollator). Als het mogelijk is wordt onderweg een demonstratie gegeven door een schaapherder. Het belangrijkste doel van deze wandeling is het leggen van contacten en de gezelligheid.

Voor mensen die zelf niet de beschikking hebben over een rolstoel heeft de organisatie wel mogelijkheden. Ook mensen die willen duwen zijn eventueel beschikbaar. Vervoer naar restaurant De Merwelanden, het startpunt, moet wel zelf worden geregeld.

De wandeling vindt plaats op donderdag 15 juni en begint om 13.30 uur. Het parcours is zo’n 4,2 km lang, dus de wandeling duurt waarschijnlijk een uurtje. Na afloop wordt koffie, thee of frisdrank en iets lekkers aangeboden in De Merwelanden.

Tot uiterlijk 7 juni is aanmelden mogelijk bij een van de onderstaande mensen:

Henk Geleijns       : telefoon: 06 – 80115749   Email: henkgeleijns@upcmail.nl


Hans Otten          : telefoon: 078 – 6171300    Email: j.otten12@chello.nl


Aad Brinckmann : telefoon: 06 – 51838053     Email: a.brinckmann@upcmail.nl


Corrie Alblas       : telefoon 078-6512972        Email : corriealblas51@gmail.com

Lees ook

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

thumbjeeeeeeeee

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”