gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Negende Roll-Over Zonnebloem

Voor de negende keer organiseert de Zonnebloem Regio Dordrecht de Roll-Over, een wandeling voor mensen die niet kunnen wandelen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de Merwelanden is een route uitgezet, die volledig geschikt is voor rolstoelen (of een scootmobiel of een rollator). Als het mogelijk is wordt onderweg een demonstratie gegeven door een schaapherder. Het belangrijkste doel van deze wandeling is het leggen van contacten en de gezelligheid.

Voor mensen die zelf niet de beschikking hebben over een rolstoel heeft de organisatie wel mogelijkheden. Ook mensen die willen duwen zijn eventueel beschikbaar. Vervoer naar restaurant De Merwelanden, het startpunt, moet wel zelf worden geregeld.

De wandeling vindt plaats op donderdag 15 juni en begint om 13.30 uur. Het parcours is zo’n 4,2 km lang, dus de wandeling duurt waarschijnlijk een uurtje. Na afloop wordt koffie, thee of frisdrank en iets lekkers aangeboden in De Merwelanden.

Tot uiterlijk 7 juni is aanmelden mogelijk bij een van de onderstaande mensen:

Henk Geleijns       : telefoon: 06 – 80115749   Email: henkgeleijns@upcmail.nl


Hans Otten          : telefoon: 078 – 6171300    Email: j.otten12@chello.nl


Aad Brinckmann : telefoon: 06 – 51838053     Email: a.brinckmann@upcmail.nl


Corrie Alblas       : telefoon 078-6512972        Email : corriealblas51@gmail.com

Lees ook

treinstationdordrecht

Let op: vier dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers tussen Zwijndrecht en Rotterdam Centraal moeten volgende week opnieuw rekening houden met vertraging. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden van dinsdag 21 juli tot en met vrijdag 24 juli geen treinen op dit traject. Dat geldt ook voor de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda.

coalitiepapendrecht

Chaos in raad Papendrecht, hoe nu verder? ‘Akkoord de basis om door te praten’

Het moest een vrolijke donderdagavond worden in Papendrecht, waar het nieuwe gemeentebestuur in de startblokken stond. Maar een dag voor de installatie barst de bom: een raadslid splitst zich af en de beoogde coalitiepartijen zijn een meerderheid kwijt. “Een bizarre situatie.”

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

fotosextortion

Zwijndrechtenaar (23) vast voor kinderporno en seksuele afpersing

De politie heeft afgelopen vrijdag een 23-jarige man uit de gemeente Zwijndrecht aangehouden. Hij wordt verdacht van het vervaardigen en bezitten van kinderporno. Daarnaast zou hij online minderjarige meisjes en jonge vrouwen seksueel hebben afgeperst.