gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Negende Roll-Over Zonnebloem

Voor de negende keer organiseert de Zonnebloem Regio Dordrecht de Roll-Over, een wandeling voor mensen die niet kunnen wandelen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de Merwelanden is een route uitgezet, die volledig geschikt is voor rolstoelen (of een scootmobiel of een rollator). Als het mogelijk is wordt onderweg een demonstratie gegeven door een schaapherder. Het belangrijkste doel van deze wandeling is het leggen van contacten en de gezelligheid.

Voor mensen die zelf niet de beschikking hebben over een rolstoel heeft de organisatie wel mogelijkheden. Ook mensen die willen duwen zijn eventueel beschikbaar. Vervoer naar restaurant De Merwelanden, het startpunt, moet wel zelf worden geregeld.

De wandeling vindt plaats op donderdag 15 juni en begint om 13.30 uur. Het parcours is zo’n 4,2 km lang, dus de wandeling duurt waarschijnlijk een uurtje. Na afloop wordt koffie, thee of frisdrank en iets lekkers aangeboden in De Merwelanden.

Tot uiterlijk 7 juni is aanmelden mogelijk bij een van de onderstaande mensen:

Henk Geleijns       : telefoon: 06 – 80115749   Email: henkgeleijns@upcmail.nl


Hans Otten          : telefoon: 078 – 6171300    Email: j.otten12@chello.nl


Aad Brinckmann : telefoon: 06 – 51838053     Email: a.brinckmann@upcmail.nl


Corrie Alblas       : telefoon 078-6512972        Email : corriealblas51@gmail.com

Lees ook

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

pexelssliedrecht

Gemeente doet aangifte na online bedreigen gemeentebestuurders

De gemeente Sliedrecht heeft aangifte gedaan vanwege online uitingen richting gemeentebestuurders. Dat gebeurde nadat het COA eerder deze maand een vergunningsaanvraag voor een asielzoekerscentrum indiende. “Het is onacceptabel wanneer onze gemeentebestuurders worden beledigd, geïntimideerd of bedreigd”, zegt burgemeester Jan de Vries.

merwelandne

Grote schrik na dodelijk ongeluk bij De Merwelanden: ‘Hier is bijna nooit toezicht’

Geschrokken reacties daags na het ongeluk bij Dordtse zwemplas de Merwelanden. Woensdagmiddag kwam een 18-jarige jongen niet meer boven na een duik in het water en overleed uiteindelijk in het ziekenhuis. Het roept vragen op over de toezicht bij de zwemplas: ‘Er staan hier vrijwel nooit toezichthouders.’

dordtinstoom

Stoomrondje en een fluitconcert: alles wat je moet weten over Dordt in Stoom

Schepen bewonderen, een ritje maken met een stoomtrein of je laten trakteren op een oorverdovend stoomfluitconcert. De 21ste editie van Dordt in Stoom staat voor de deur. Vanaf vrijdag tot en met zondag zijn er tal van festiviteiten in Dordrecht. We zetten ze voor je op een rij.

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.