gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Negende Roll-Over Zonnebloem

Voor de negende keer organiseert de Zonnebloem Regio Dordrecht de Roll-Over, een wandeling voor mensen die niet kunnen wandelen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de Merwelanden is een route uitgezet, die volledig geschikt is voor rolstoelen (of een scootmobiel of een rollator). Als het mogelijk is wordt onderweg een demonstratie gegeven door een schaapherder. Het belangrijkste doel van deze wandeling is het leggen van contacten en de gezelligheid.

Voor mensen die zelf niet de beschikking hebben over een rolstoel heeft de organisatie wel mogelijkheden. Ook mensen die willen duwen zijn eventueel beschikbaar. Vervoer naar restaurant De Merwelanden, het startpunt, moet wel zelf worden geregeld.

De wandeling vindt plaats op donderdag 15 juni en begint om 13.30 uur. Het parcours is zo’n 4,2 km lang, dus de wandeling duurt waarschijnlijk een uurtje. Na afloop wordt koffie, thee of frisdrank en iets lekkers aangeboden in De Merwelanden.

Tot uiterlijk 7 juni is aanmelden mogelijk bij een van de onderstaande mensen:

Henk Geleijns       : telefoon: 06 – 80115749   Email: henkgeleijns@upcmail.nl


Hans Otten          : telefoon: 078 – 6171300    Email: j.otten12@chello.nl


Aad Brinckmann : telefoon: 06 – 51838053     Email: a.brinckmann@upcmail.nl


Corrie Alblas       : telefoon 078-6512972        Email : corriealblas51@gmail.com

Lees ook

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.