gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nielson genomineerd voor MTV Europe Music Award

eecfe7115ec7c31e3ca5df4a1ecdd457

Niels Littooij, beter bekend als Nielson, is een van de vijf genomineerden voor een MTV EMA Award. Ook werd maandag bekend gemaakt dat de singer-songwriter een Buma NL Award heeft gewonnen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De andere genomineerden bij de MTV EMA Awards voor beste Nederlandse act zijn rappers Josylvio en Snelle, zangeres Maan en hiphopartiest Yung Felix. Op 3 november wordt bekend gemaakt wie de prijs in ontvangst mag nemen.

Met zijn album ‘Diamant’ won de Dordtenaar maandag een Buma NL Award voor het meest succesvolle album in de categorie Populair. ‘Diamant’ is zijn derde album en werd in oktober 2018 uitgebracht. Bekende nummers uit het album zijn de titeltrack ‘Diamant’ en ‘IJskoud’, waarmee de zanger hoog in de Nederlandse hitlijsten kwam te staan.

Buma NL is een conferentie en festival voor Nederlandstalige muziek. Tijdens de jaarlijkse awardshow wordt bekend gemaakt wie in de verschillende categorieën in de prijzen vallen.

Lees ook

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

Noordtunnel foto

Vanaf deze datum gaat de Noordtunnel (A15) voor ruim zes weken in beide richtingen dicht

De Noordtunnel (A15) gaat komend jaar voor ruim zes weken in beide richtingen dicht vanwege renovatiewerkzaamheden. Eerst is de buis richting Hendrik-Ido-Ambacht aan de beurt, daarna volgt de weg richting Papendrecht.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.