gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nielson genomineerd voor MTV Europe Music Award

eecfe7115ec7c31e3ca5df4a1ecdd457

Niels Littooij, beter bekend als Nielson, is een van de vijf genomineerden voor een MTV EMA Award. Ook werd maandag bekend gemaakt dat de singer-songwriter een Buma NL Award heeft gewonnen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De andere genomineerden bij de MTV EMA Awards voor beste Nederlandse act zijn rappers Josylvio en Snelle, zangeres Maan en hiphopartiest Yung Felix. Op 3 november wordt bekend gemaakt wie de prijs in ontvangst mag nemen.

Met zijn album ‘Diamant’ won de Dordtenaar maandag een Buma NL Award voor het meest succesvolle album in de categorie Populair. ‘Diamant’ is zijn derde album en werd in oktober 2018 uitgebracht. Bekende nummers uit het album zijn de titeltrack ‘Diamant’ en ‘IJskoud’, waarmee de zanger hoog in de Nederlandse hitlijsten kwam te staan.

Buma NL is een conferentie en festival voor Nederlandstalige muziek. Tijdens de jaarlijkse awardshow wordt bekend gemaakt wie in de verschillende categorieën in de prijzen vallen.

Lees ook

nk202663020260630-Dario_Sits-NKS09259

FC Dordrecht versterkt zich met Lets international Šits

Dario Šits is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De Schapekoppen huren de 22-jarige spits van het Italiaanse Parma. Eerder kwam Šits al uit voor Helmond Sport. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

onderwijsmuseum

Opsteker voor dit museum, dat ook volgend jaar verder kan: ‘Hoopvol signaal’

Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.

knik in kabel spoor ProRail

Knik in kabel leidt tot chaos op spoor, maar wat is de precieze oorzaak?

Ruim een week reed er geen enkele trein vanaf Rotterdam naar het zuiden. Eén van de belangrijkste spoorverbindingen van Nederland kwam stil te liggen door een brand in een kabelgoot langs het spoor. De oorzaak? Een knik in een kabel, mogelijk als gevolg van uitzetting door de hitte.