gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nielson maakt kans op twee 100% NL Awards

2f7a57cca53efb451d541d17e60317db

De Dordtse singer-songwriter Nielson is genomineerd voor twee 100% NL Awards. De zanger is in de race in de categorie Hit van het Jaar en Zanger van het Jaar.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Dit jaar is de zanger genomineerd in de categorie Zanger van het Jaar, naast onder andere Andre Hazes, Snelle, Douwe Bob en Marco Borsato. Ook in de categorie Hit van het Jaar maakt hij kans met zijn nummer 'Ik Sta Jou Beter' die hij met Kris Kross Amsterdam uitbracht. In dezelfde categorie maken onder andere nummers van Danny Vera (Roller Coaster), Lange Frans en Baas B (Land van Vriendschap) en van Suzan en Freek (Blauwe Dag) kans op de prijs.

Afgelopen jaar won Nielson al een award voor Album van het Jaar. Hij kreeg in februari de prijs voor zijn album Diamant.

Stemmen kan tot en met donderdag 2 januari op de site van 100% NL.

Lees ook

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.