Dordrecht, Netherlands

NIelson verkoopt vrijdag zelf kaartjes voor Live at Wantij

Liefhebbers die vrijdagochtend een kaartje willen scoren voor muziekfestival Live at Wantij in Dordrecht, kunnen hun entreebewijs zomaar kopen bij één van de artiesten. Zanger Nielson helpt vrijdag bij de verkoop van de kaarten, in het VVV-kantoor op de Spuiboulevard.
Fokko van der Straaten | 29 januari 2019 19:02 | Aangepast op 29 januari 2019 19:02
De kaartverkoop voor het eendaagse muziekfestijn begint om 09:00 uur. Mensen die geen zin hebben om er de deur voor uit te gaan, kunnen ook online terecht.

Live at Wantij wordt vrijdag 14 juni voor de derde keer georganiseerd. Naast Nielson treden onder meer ook Racoon, DI-RECT en Wulf op.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Onrustig jaar in dit dorp met jongeren in de hoofdrol: ‘Probeer het gesprek aan te gaan’

Alblasserdammers zijn ‘gezamenlijk verantwoordelijk’ voor de jongeren in het dorp, ook als zij overl...

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

De Dordtse raad reageert vol afschuw op de gebeurtenissen op begraafplaats Essenhof. Daar zijn grave...

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...