Dordrecht, Netherlands

Niet alle supporters FC Dordrecht tevreden met uitkomst 'pittig overleg'

'Gelederen gesloten na pittig overleg', meldt FC Dordrecht op hun website. Zaterdag ging de club aan de Krommedijk in gesprek met supporters na kritiek van de achterban. De supportersvereniging ging mee in de belofte om communicatie naar supporters te verbeteren, andere aanhangers van de Schapekoppen nemen hier geen genoegen mee.
Corrado Francke | 3 mei 2021 16:52 | Aangepast op 3 mei 2021 16:52
Supporters naast het stadion

Tientallen supporters, binnen vertegenwoordigd door Bart Bezemer (die zich vorige week al kritisch uitte over de club) en een andere supporter op de westelijke tribune - waren tijdens het gesprek voor enige tijd naast het stadion te vinden.

Politie hield een oogje in het zeil en vroeg de aanhangers na verloop van tijd om de club te verlaten.

Bezemer laat telefonisch weten te balen van de houding van de supportersvereniging, die volgens hem te makkelijk meegaan in de beloftes van de club.

Bijeenkomsten tussen club en fans

John Weerman, voorzitter van de Raad van Commissarissen van de club, vertelt op de website dat vanaf nu transparanter wordt gecommuniceerd over de stand van zaken. In het vervolg zegt FC Dordrecht structureel bijeenkomsten te organiseren tussen de club en een afvaardiging van de supporters.

En op sportief gebied zit het seizoen er alweer bijna op. Vrijdag verloor de club van vertrekkend hoofdtrainer Jan Zoutman de regioderby tegen Excelsior met 3-0. In totaal 625 supporters van de thuisploeg zagen hun club al vroeg twee keer scoren tegen de Dordtenaren.

Laatste thuisduel

Komende vrijdag is alweer het laatste thuisduel van het seizoen, waarin kampioen Cambuur Leeuwarden de tegenstander is.

Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

De Plucheplakkers: FC Dordrecht moet aan de bak om nacompetitie te halen

Geen periodetitel en play-offticket voor FC Dordrecht na het 1-1 gelijkspel bij Jong PSV van afgelop...

Kijktip: Het derde debat 'Dordrecht Kiest' op TV Dordrecht

Het derde lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht...

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...