Dordrecht, Netherlands

Niet bang voor concurrentie Nieuwe Hoop

Opnieuw & Co is niet bang voor concurrentie van weer een nieuwe kringloopwinkel in de stad. In maart opent een Nieuwe Hoop Kringloopwinkel.
Peter Tromp | 18 januari 2017 12:20 | Aangepast op 18 januari 2017 12:20
Volgens Maelisa Klein is er nog voldoende ruimte in de markt voor meer winkels in tweedehands goederen. Klein is bedrijfsleider van de Opnieuw & Co-vestigingen in de Drechtsteden. “Het gaat heel goed. Op dit moment zijn we niet bang voor concurrentie. We verwachten dat onze omzet gelijk blijft”, zegt Klein, “Maar we weten natuurlijk niet hoe de toekomst er uitziet.” Met vestigingen in Dordrecht, Zwijndrecht, Papendrecht, Ridderkerk en Barendrecht is Opnieuw & Co een grote speler.


Meerdere vestigingen

De opmars van winkels in gebruikte goederen lijkt niet te stoppen. De ene noemt zich verkoper van vintage-artikelen, terwijl de andere zich presenteert als kringloopwinkel. Zo’n laatste vestigt zich over twee maanden in de oude Plus-supermarkt aan de Hoekenessestraat. Het is een Nieuwe Hoop Kringloopwinkel die ook al filialen heeft in Nieuwegein, Rotterdam-Kralingen en Hendrik Ido Ambacht.

Diaconaal project

De Nieuwe Hoop Kringloopwinkel heeft als missie mensen in nood helpen in hun dagelijks bestaan. Het is een diaconaal project van de Nieuwe Hoop Familiekerk in Hendrik Ido Ambacht. De opbrengst gaat naar goede doelen in binnen- en buitenland. De winkel in Ambacht beslaat 1500 m2. De Nieuwe Hoop noemt haar aanpak uniek.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...