Dordrecht, Netherlands

Niet slim: winkeldiefstal met agent achter je

Twee winkeldieven zijn gisteren gepakt terwijl ze een agent en een beveiliger achter zich aan hadden. Een derde is nog spoorloos.
Leo Roubos | 7 mei 2019 12:40 | Aangepast op 7 mei 2019 12:40
De drie mannen waren met een tas vol gestolen spullen op strooptocht in de binnenstad, terwijl ze een scherpe beveiliger en een wijkagent op de fiets achter zich aan hadden lopen.

Uiteindelijk konden ze worden betrapt en konden ze worden aangehouden. De winkeliers kregen hun spullen terug. De derde winkeldief “komt nog wel” zo laat wijkagent Gaab Koppel weten.

Lees ook

Man heeft seksafspraak met 15-jarig meisje, maar het blijkt een val te zijn

Een 63-jarige Dordtenaar is veroordeeld voor het maken van een seksafspraak met een minderjarige. Hi...

Vrijdag op TV Dordrecht: Dodenherdenking op het Sumatraplein

Honderden Dordtenaren hebben zondagavond de Dodenherdenking op het Sumatraplein bijgewoond. Voor de ...

Demonstratie voor eigen turnhal: 'Wij verdienen een serieuze plek'

Een kleine honderd leden, ouders en sympathisanten van gymnastiekvereniging OKK Ridderkerk hebben do...

Nog niet alle auto’s uit gesloten Spuihavengarage

Nog niet iedereen heeft zijn auto uit de Spuihavengarage in Dordrecht gehaald. De garage werd half a...

Foutparkerende fietsers op station worden week lang goede kant op gestuurd

De nieuwe fietsenstalling bij Station Dordrecht wordt nog niet gebruikt zoals bedacht is. Veel fiets...

Automobilist rijdt rond met te donkere ruiten en krijgt fikse boete

Het rondrijden met een te donkere voorruit is een automobilist donderdagavond duur komen te staan. H...