Dordrecht, Netherlands

Nieuw asfalt rond Winkelcentrum Crabbehof

De straten rondom winkelcentrum Crabbehof worden opnieuw geasfalteerd. Dat is nodig omdat de weg in een slechte staat verkeert.
Jasmin Zahirovic | 28 november 2017 11:02 | Aangepast op 28 november 2017 11:02
De werkzaamheden duren tot aanstaande vrijdag 17.00 uur. Het winkelcentrum hoeft in de tussentijd echter niet dicht en blijft gewoon bereikbaar voor winkelend publiek.

Voor de werkzaamheden is het nodig de Savornin Lohmanweg (tussen Groen van Prinstererweg en Thorbeckeweg) en de Thorbeckeweg (tussen Sarvonin Lohmanweg tot de Talmaweg) tot en met vrijdag 17.00 uur af te sluiten voor doorgaand verkeer.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...