Dordrecht, Netherlands

Nieuw asfalt rond Winkelcentrum Crabbehof

De straten rondom winkelcentrum Crabbehof worden opnieuw geasfalteerd. Dat is nodig omdat de weg in een slechte staat verkeert.
Jasmin Zahirovic | 28 november 2017 11:02 | Aangepast op 28 november 2017 11:02
De werkzaamheden duren tot aanstaande vrijdag 17.00 uur. Het winkelcentrum hoeft in de tussentijd echter niet dicht en blijft gewoon bereikbaar voor winkelend publiek.

Voor de werkzaamheden is het nodig de Savornin Lohmanweg (tussen Groen van Prinstererweg en Thorbeckeweg) en de Thorbeckeweg (tussen Sarvonin Lohmanweg tot de Talmaweg) tot en met vrijdag 17.00 uur af te sluiten voor doorgaand verkeer.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...