gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw Bagatelle dicht

Café Nieuw Bagatelle op Winkelcentrum Crabbehof is op last van de burgemeester tijdelijk gesloten. Aanleiding is een vechtpartij voor de deur. Mogelijk gaat het café ook niet meer open.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De vechtpartij vond vorig jaar september plaats. Twee mensen raakten ernstig gewond. De betrokkenen waren bezoekers van het café. Een jaar eerder vond ook al een vechtpartij plaats. Dat leverde de cafébaas een officiële bestuurlijke waarschuwing op. Volgens de gemeente zijn de openbare orde en veiligheid in en rondom het café aangetast.


De sluiting van het café heeft zo lang op zich laten wachten, omdat eerst het onderzoek van de politie moest zijn afgerond. De sluiting is 20 mei al ingegaan en duurt tot en met 30 juni. De leidinggevenden zouden inmiddels niet meer voldoen aan de wettelijke eisen voor het uitbaten van een café. De burgemeester heeft de exploitatievergunning ingetrokken.

Lees ook

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.