Dordrecht, Netherlands

Nieuw: de Biespas

Om in de toekomst de Biesbosch voor iedereen toegankelijk te houden start het Nationale Park een nieuw donateurs programma, de Biespas.
Gert van der Steen | 27 maart 2017 11:19 | Aangepast op 27 maart 2017 11:19
Die wordt op 1 april gelanceerd en geeft de houder recht op voordelen, zoals bijvoorbeeld een wandeling met de boswachter of een exclusieve boottocht. Ook wordt er korting gegeven op o.a. bootverhuur en rondvaarten.

De donaties worden gebruikt voor het onderhoud en verbetering van het park en de voorzieningen. De minimale bijdrage is 15 euro per jaar.

De Biespas is verkrijgbaar bij alle Biesboschcentra en online op www.biespas.nl.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...