Dordrecht, Netherlands

Nieuw digitaal platform binnenstad

Drie partners uit de Dordtse binnenstad hebben de afgelopen week een overeenkomst ondertekend voor het opzetten van een nieuw digitaal platform voor de ondernemers in de binnenstad.
Gert van der Steen | 17 februari 2020 11:53 | Aangepast op 17 februari 2020 11:53
De gemeente, de POBD (belangenvereniging ondernemers) en Dordrecht Marketing sloten een contract met Chainels. Dat gaat de juiste tools leveren om alle betrokkenen in het centrum snel te kunnen informeren over evenementen, aanbiedingen, enquêtes en ander nieuws.

Daarmee wordt ook de aansluiting van de ondernemers op de systemen van de gemeente en Dordrecht Marketing gerealiseerd. Dit komt in de plaats van een veelvoud van deeloplossingen, waardoor de actualiteit van de berichtgeving wordt verbeterd.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...