Dordrecht, Netherlands

Nieuw fotoboek over Dordrecht

Dordtenaar Wim van Wijk is één van de samenstellers van een nieuw fotoboek over Dordrecht. Sinds vorige week ligt het in de boekhandel.
Peter Tromp | 14 april 2017 17:37 | Aangepast op 14 april 2017 17:37
De foto’s zijn gemaakt door Kees Rijkhoek. Een fotograaf uit Dordrecht die begin jaren 70 overleed. Via via kwamen de nog niet gepubliceerde negatieven terecht bij mede-samensteller Rob van der Teen uit Ambacht.

Het scannen van de negatieven was in drie weken gebeurd. Toch duurde het nog twee jaar voor de boeken klaar waren. Het beschrijven van de foto’s kostte tijd.

Behalve een boek met stadsgezichten van Dordrecht, verscheen er ook één met foto’s over De Biesbosch en de Alblasserwaard.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...