Dordrecht, Netherlands

Nieuw gastenverblijf voor mensenrechtenactivisten

Defenders in Dordrecht heeft een nieuw gastenverblijf voor mensenrechtenactivisten van over de hele wereld. Deze mensen staan lang onder druk omdat ze opkomen voor de vrijheid in hun land.
Sofia Letova | 3 mei 2017 16:56 | Aangepast op 3 mei 2017 16:56
Vanavond wordt er verhuisd en binnenkort kan de eerste mensenrechtenactivist hier gebruik van maken. De activisten komen rusten en opladen in het gastenverblijf. De gasten krijgen naast onderdak ook een bijdrage in het levensonderhoud, zorg, en de mogelijkheid om contacten te leggen.

Zo bereiden zij zich voor op terugkeer en voortzetting van de strijd voor de vrijheid en mensenrechten in hun land. Na maximaal twee maanden rusten en bijkomen, keren de gasten terug naar hun eigen land.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...