Dordrecht, Netherlands

Nieuw gastenverblijf voor mensenrechtenactivisten

Defenders in Dordrecht heeft een nieuw gastenverblijf voor mensenrechtenactivisten van over de hele wereld. Deze mensen staan lang onder druk omdat ze opkomen voor de vrijheid in hun land.
Sofia Letova | 3 mei 2017 16:56 | Aangepast op 3 mei 2017 16:56
Vanavond wordt er verhuisd en binnenkort kan de eerste mensenrechtenactivist hier gebruik van maken. De activisten komen rusten en opladen in het gastenverblijf. De gasten krijgen naast onderdak ook een bijdrage in het levensonderhoud, zorg, en de mogelijkheid om contacten te leggen.

Zo bereiden zij zich voor op terugkeer en voortzetting van de strijd voor de vrijheid en mensenrechten in hun land. Na maximaal twee maanden rusten en bijkomen, keren de gasten terug naar hun eigen land.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...

Na maanden doet de lift op dit station het eindelijk weer

Reizigers kunnen na maanden weer gebruik maken van de lift op station Sliedrecht Baanhoek. De veroud...

Dat is balen: hooi blokkeert rijstrook A15

Weggebruikers op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam liepen maandagmiddag vertraging op richting Ridde...