gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw generatie ondernemers klaar voor de toekomst

ca3a1b73fdbae3cad9216b3ebf186c20.jpg

Een nieuwe generatie ondernemers presenteerde afgelopen woensdag hun bedrijven tijdens de afsluiting van het project Zomer Ondernemer. Waar veel jongeren de zomervakantie gebruiken om te ontspannen en vooral niet aan werk te denken, dachten 23 ijverige jonge ondernemers daar anders over.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het Zomer Ondernemers project biedt een solide basis voor beginnende ondernemers, die niet weten hoe of waar te begonnen. Met behulp van workshops en netwerk mogelijkheden krijgen zij alle ins en outs te weten van het ondernemerschap.


Tien jaar geleden is het project overgewaaid uit Zweden en kent nu edities in verschillende regio's door het land. Na een pauze van een aantal jaar doet Dordrecht weer mee aan het iniatief. Dit komt voornamelijk door de grote ondernemingsdrift van vele (jonge) Dordtenaren aldus coördinator Alida Vreden-Cyrus. Ook is Alida blij dat de gemeente enthousiast reageerde en direct ja zei op het voorstel.


Sophie Kelly ging er van door met de hoofdprijs van Zomer Ondernemer. Zij zal 9 oktober strijden in de landelijke finale. Mocht zij die winnen, dan zal zij naar Riga afreizen om daar haar bedrijf te presenteren op een internationale ondernemers evenement.&t=136s

Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam.png

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

kat vermist.png

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

luchtalarm 02.png

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576.jpeg

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

kat dierenarts Pexels.jpg

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008.jpg

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.