gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw generatie ondernemers klaar voor de toekomst

ca3a1b73fdbae3cad9216b3ebf186c20

Een nieuwe generatie ondernemers presenteerde afgelopen woensdag hun bedrijven tijdens de afsluiting van het project Zomer Ondernemer. Waar veel jongeren de zomervakantie gebruiken om te ontspannen en vooral niet aan werk te denken, dachten 23 ijverige jonge ondernemers daar anders over.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het Zomer Ondernemers project biedt een solide basis voor beginnende ondernemers, die niet weten hoe of waar te begonnen. Met behulp van workshops en netwerk mogelijkheden krijgen zij alle ins en outs te weten van het ondernemerschap.


Tien jaar geleden is het project overgewaaid uit Zweden en kent nu edities in verschillende regio's door het land. Na een pauze van een aantal jaar doet Dordrecht weer mee aan het iniatief. Dit komt voornamelijk door de grote ondernemingsdrift van vele (jonge) Dordtenaren aldus coördinator Alida Vreden-Cyrus. Ook is Alida blij dat de gemeente enthousiast reageerde en direct ja zei op het voorstel.


Sophie Kelly ging er van door met de hoofdprijs van Zomer Ondernemer. Zij zal 9 oktober strijden in de landelijke finale. Mocht zij die winnen, dan zal zij naar Riga afreizen om daar haar bedrijf te presenteren op een internationale ondernemers evenement.&t=136s

Lees ook

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.