gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw generatie ondernemers klaar voor de toekomst

ca3a1b73fdbae3cad9216b3ebf186c20

Een nieuwe generatie ondernemers presenteerde afgelopen woensdag hun bedrijven tijdens de afsluiting van het project Zomer Ondernemer. Waar veel jongeren de zomervakantie gebruiken om te ontspannen en vooral niet aan werk te denken, dachten 23 ijverige jonge ondernemers daar anders over.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het Zomer Ondernemers project biedt een solide basis voor beginnende ondernemers, die niet weten hoe of waar te begonnen. Met behulp van workshops en netwerk mogelijkheden krijgen zij alle ins en outs te weten van het ondernemerschap.


Tien jaar geleden is het project overgewaaid uit Zweden en kent nu edities in verschillende regio's door het land. Na een pauze van een aantal jaar doet Dordrecht weer mee aan het iniatief. Dit komt voornamelijk door de grote ondernemingsdrift van vele (jonge) Dordtenaren aldus coördinator Alida Vreden-Cyrus. Ook is Alida blij dat de gemeente enthousiast reageerde en direct ja zei op het voorstel.


Sophie Kelly ging er van door met de hoofdprijs van Zomer Ondernemer. Zij zal 9 oktober strijden in de landelijke finale. Mocht zij die winnen, dan zal zij naar Riga afreizen om daar haar bedrijf te presenteren op een internationale ondernemers evenement.&t=136s

Lees ook

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.