gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw in Dordt: Meesterbeurs

De Sociale Dienst Drechtsteden stelt dit jaar voor het eerst 50 Meesterbeurzen beschikbaar.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat is een initiatief vergelijkbaar met de Startersbeurzen, maar gericht op 50-plussers met een uitkering. Dat zijn vaak mensen met een lange ervaring op hun vakgebied, maar zonder veel diploma’s. Daardoor is het zoeken van een nieuwe baan na ontslag meestal erg moeizaam. Vanaf 1 oktober is het ook hier voor kandidaten mogelijk om zes maanden bij een bedrijf te werken met behoud van uitkering. Na afloop van deze stage betaalt het bedrijf een eenmalige uitkering van 900 euro.

Bedrijven kunnen zich al voor 1 oktober aanmelden als leerbedrijf. Voorwaarde is wel dat er voldoende begeleiding beschikbaar is en dat het werk geen reguliere baan vervangt. De administratieve belasting is tot een minimum gereduceerd, doordat leerplan en leerwerkovereenkomst automatisch via de website worden gegenereerd.

Lees ook

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

LIVE

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.

mishandelingstadspolders.png

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

noordparkvernieling.png

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

dronekrommedijk.jpg

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.