Dordrecht, Netherlands

Nieuw Jongerenprogramma bij RTV Dordrecht

RTV Dordrecht zendt vanaf zaterdag een nieuw programma uit: CTRL-R (spreek uit: controller). Het programma word gemaakt door het jongerenplatform van jongerenwerk R-Newt.
Peter Tromp | 23 maart 2018 17:03 | Aangepast op 23 maart 2018 17:03
Jongeren gaan ander andere de straat op om items te maken, koken zelf en maken portretten van muzikanten en artiesten. Initiatiefneemster en begeleidster Sandra van Eck werkt met een brede groep Dordtse jongeren: "We hebben verschillende jongeren die in ieder geval allemaal affiniteit hebben met video maken, formats bedenken en creatief zijn. Er zitten beginnende vloggers bij, maar ook jongeren die nog nooit iets hebben gedaan voor de camera".

CTRL-R is voorlopig iedere laatste zaterdag van de maand te bij RTV Dordrecht. Op TV Dordrecht vanaf 18:00 uur direct na het weekoverzicht en natuurlijk ook op onze online media.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...